הלוואה עד 200,000 ש"ח לעסקים


200,000 ש"ח להלוואה לעסקים

עסקים רבים זקוקים להלוואות מדי פעם למטרות שונות כגון הרחבת העסק, רכישת ציוד או מלאי, תשלום לספקים, סגירת חובות, הון חוזר ועוד. מאחר ועסקים רבים סובלים ממצוקת האשראי הקיימת בישראל, לא מעט מבעלי העסקים מתקשים לגייס הלוואות, לכן כדאי לפנות ליועצים המנוסים המכירים את כל מסלולי המימון והאשראי ויכולים לסייע לעסק לקבל את ההלוואה המתאימה והנוחה ביותר לצרכיו הייחודיים.

איך ניתן לקבל הלוואה של מאתיים אלף ₪ לעסקים?

כדי לקבל הלוואה עד 200,000 ₪ לעסקים קטנים ובינוניים אפשר לפנות לבנק בו מתנהל חשבון העובר ושב של העסק, במקביל כדאי לפנות לבנקים מסחריים נוספים כדי להשוות הצעות ועל מנת לנסות לשפר תנאים. הבנקים אינם ממהרים לאשר הלוואות עד 200,000 ש"ח לעסקים, לכן כדאי להכיר פתרונות פיננסיים נוספים כמו הלוואות חוץ בנקאיות, הלוואות מקרנות מדינה וכיוצא בזה.

בעלי העסקים לא יכולים להתרוצץ ולהשקיע זמן רב בפגישות בבנקים ובחיפוש הלוואות ממקומות מימון אחרים. הפתרון המומלץ עבורם הוא לפנות למומחים לגיוס הלוואות לעסקים, כך הם זוכים להלוואה נוחה ובתנאים מועדפים, כאשר המומחה מבצע מעין מכרז בין גופי המימון כדי להתאים את ההלוואה הנכונה והאטרקטיבית ביותר לעסק.

באופן כללי, אפשר לגייס הלוואה חוץ בנקאית עד 200,000 ₪ לעסקים קטנים ובינוניים, ללא צורך בערבים ולעיתים גם ללא העמדת בטחונות. לכן, הלוואה עד 200,000 שקל לעסקים כדאי לקחת מחברות למימון חוץ בנקאי או מקרנות בערבות המדינה. עם זאת, אפשר להגיש בקשה להלוואה גם לקרנות מימון המנוהלות על ידי הסוכנות היהודית, אלו הלוואה נוחות בריבית נמוכה ובתנאי החזר משתלמים.

להגדיר מראש את מאפייני ההלוואה

כדי לקחת הלוואה נוחה עד 200,000 ₪ לעסק שלכם מומלץ להגדיר מראש את מאפייני ההלוואה ומטרותיה, למשל תקופת החזר, אופן ההחזר, סוג הריבית, לוח סילוקין, בטחונות. יש מגוון רחב של מסלולי הלוואות לעסקים, לא חייבים לקחת את ההלוואה מבנק זה או אחר, כיוון שיש פתרונות מימון עדיפים.

היועצים של הלוואות אקספרס לעסקים יסייעו לכם לקבל הלוואה עד 200,000 ₪ בתנאים הנוחים ביותר ובהתאמה ליכולת ההחזר של העסק. למידע נוסף השאירו פרטים ליצירת קשר בטופס למטה ואנו נדאג לכל השאר.