הלוואה עד 400,000 ש"ח לעסקים


400,000 ש"ח להלוואה לעסקים

עסקים קטנים ובינוניים, וגם לא מעט עסקים גדולים, נשענים על הלוואות כדרך קבע כדי להשקיע בעסק, לאפשר לו לצמוח או כדי להתמודד עם פער תזרימי. רוב בעלי העסקים הזקוקים להלוואה פונים קודם כל לבנק שלהם ובדרך כלל הם אינם בוחנים אפשרויות מימון נוספות. לכן, חשוב לדעת כי ניתן לקבל הלוואה עד 400,000 ₪ לעסקים מחברות מימון ייעודיות המציעות תנאים נוחים, יש גם אפשרות לקחת הלוואה מקרנות מימון, חלקן בערבות המדינה.

איך ניתן לקבל הלוואה של ארבע מאות אלף ₪ לעסקים?

הלוואות עד 400,000 ש"ח לעסקים אפשר לקבל מגופים פיננסיים שונים בשוק ההלוואות. ניתן לקבל הלוואה מהבנק בו מתנהל החשבון העסקי או מבנקים אחרים, יחסית בתנאים נוחים. יחד עם זאת, הלוואה עד 400,000 ₪ לעסקים מהבנק פוגעת במסגרת האשראי, לכן העסק חשוף ללחץ מהבנק להשיב את ההלוואה בזמן והוא עשוי להתקשות במימון ההוצאות השוטפות.

לכן, כדאי לבדוק אפשרויות נוספות להלוואה, למשל דרך חברות מימון פרטיות, חברות האשראי וכדומה. בנוסף, כדאי לבדוק אפשרות לקחת הלוואות עד 400,000 ש"ח לעסק דרך אחת מקרנות המימון, למשל הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה, קרן נתן, קרן קורת, קרן הגליל ועוד.

אגב, גם חלק מהבנקים מציעים כיום הלוואות דרך קרנות מימון שלהם, למשל קרן בנק הפועלים. כמו כן, הסוכנות היהודית מפעילה מספר קרנות מימון המציעות הלוואות נוחות בסכומים שונים, עם ערבות גבוהה לבנק המלווה וריבית אטרקטיבית.

הלוואה בהתאם לצרכים של העסק

אין למהר ולקחת הלוואה עד 400,000 ₪ לעסקים, חשוב לבחור מסלול המתאים לצורכי העסק, מאפייניו, מטרת המימון ומצבו הפיננסי. לכן, כדאי לפנות ליועץ הלוואות מנוסה שמכיר את כל פתרונות המימון והאשראי, בעזרתו בעל העסק יכול לקבל החלטה שקולה ולבחור בהלוואה המתאימה והמשתלמת ביותר.

יש הבדל משמעותי בין הלוואה עד 400,000 ₪ לרכישת רכב לעסק לבין הלוואה לצורך גישור על פער תזרימי או הלוואה להקמת עסק או סניף חדש, יש גם מסלולי הלוואות ליצואנים, ליבואנים ועוד.

בעזרת היועצים של פורטל הלוואות אקספרס לעסקים תוכלו לקבל הצעות משתלמות להלוואה עד 400,000 ₪ לעסקים, בקלות ובלי להתאמץ. השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית.