קרן BDI לעסקים


פגישת עסקים בקרן BDI

קרן BDI לעסקים הוקמה במטרה לסייע לעסקים קטנים ובינוניים לצמוח, לשגשג ולגשר על פערי תזרים. הקרן מציעה הלוואות אטרקטיביות לעסקים קטנים ובינוניים שמחזור המכירות השנתי שלהם עד 50 מיליון ₪, וכל עוד יש לעסק צידוק כלכלי והוא בעל פוטנציאל צמיחה.

הקרן מציעה הלוואות נוחות במספר מסלולים ולמטרות כגון הרחבת העסק הקיים, הקמת עסק חדש, הון חוזר, פירעון הלוואה וכדומה. קרן BDI מציעה את המסלולים הבאים:

  • מסלול השקעות – הלוואה נוחה בריבית אטרקטיבית להרחבת עסק קיים, היזמים נדרשים להשקיע הון עצמי של לפחות 20% מסכום ההלוואה.
  • מסלול הון חוזר – ההלוואה מיועדת לפיתוח או לתפעול שוטף של העסק וכדי לגשר עם פער תזרימי, זהו מסלול המתאים לעסקים בצמיחה שסובלים מפער בתזרים המוזמנים שלהם.
  • מסלול עסק בהקמה – הקרן מציעה ליזמים המעוניינים להקים עסק חדש הלוואה נוחה ואטרקטיבית, היזם נדרש להשקעת הון עצמי של 20% לפחות.

תנאי ההלוואה מקרן BDI

תנאי ההלוואה מקרן BDI מבוססים על פרמטרים שונים, למשל סכום ההלוואה, מחזור הפעילות השנתי של העסק, ערבויות, ביטחונות, תקופת ההלוואה ועוד.

במסלול עסק בהקמה ולעסקים בעלי מחזור מכירות עד 5 מיליון ₪ בשנה הקודמת ניתן לקבל עד 500,000 ש"ח, לתקופה של עד 6 שנים, יש אפשרות לגרייס ל-12 חודשים. עסקים בעלי מחזור מכירות מעל 5 מיליון ₪ בשנה ועד 25 מיליון ₪, יכולים לקבל הלוואה עד 10% ממחזור ההכנסות בשנה הקודמת, ועד 2 מיליון ₪ לכל היותר.

העסק נדרש להעמיד ביטחונות לבנק המלווה בשיעור של 25% מסכום ההלוואה שאושרה. בעלי המניות של העסק נדרשים לערבות אישית כדי לקבל את ההלוואה הנוחה.

כדי לקבל הלוואה מקרן BDI יש למלא שאלון הכולל תוכנית עסקית מאורגנת, וחשוב לצרף מסמכים נוספים בהתאם לדרישות נציגי הקרן. את השאלון יש לשלוח למייל של קרן BDI,  ולאחר בדיקה מקדמית והגשת תוכנית עסקית כלכלן מטעם BDI יתאם עמכם פגישה, בדרך כלל בעסק שלכם. אם הכלכלן החליט לאשר את הבקשה התיק יועבר להמשך טיפול על ידי הבנק המלווה ורק אז ועדת האשראי תחליט סופית לגבי אישור ההלוואה ותנאיה.

היועצים המנוסים של הלוואות אקספרס לעסקים יסייעו לכם להגיש בקשה מסודרת לקרן BDI, כך תוכלו לשפר את הסיכוי לקבלת ההלוואה הנוחה, במסלול המתאים עבורכם. לשאלות ולהצעה להלוואה נוחה – השאירו פרטים בטופס למטה ואנו נחזור אליכם בהקדם.  

נושאים נוספים שיכולים לעניין אתכם:

הלוואות בערבות המדינה

קרן BDSK