קרן BDSK בערבות המדינה


שטרות של 100 שקלים

פירמת BDSK נבחרה על ידי משרד האוצר להפעיל את קרן ההלוואות בערבות המדינה לעסקים קטנים ובינוניים. הפירמה משמשת כגוף המתאם מטעם קרן ההלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה, היא מעסיקה עשרות כלכלנים בפריסה ארצית רחבה. יש להגיש בקשה מסודרת לקרן BDSK בערבות המדינה כדי לקבל את ההלוואה האטרקטיבית.

מסלולים ייעודיים בקרן BDSK בערבות המדינה

קרן BDSK בערבות המדינה מציעה הלוואות במספר מסלולים, ביניהם:

  • מסלול הון חוזר – הלוואה עד 500,000 ₪ לעסקים עם מחזור שנתי עד 6.25 מיליון ₪ או 8% לעסקים עם מחזור שנתי מעל 6.25 מיליון ₪, לתקופה של עד 5 שנים.
  • מסלול השקעות – הלוואה בסכום עד 500,000 ₪ לעסקים עם מחזור שנתי עד 6.25 מיליון ₪, או הלוואה בסך עד 8% מהמחזור השנתי לעסקים עם מחזור שנתי מעל 6.25 מיליון ₪. ניתן לקבל את ההלוואה לתקופה של עד 5 שנים.
  • מסלול לתעשיינים – הלוואה עד 90% מסכום ההשקעה הנדרש או עד 15% ממחזור ההכנסות השנתי, הנמוך ביניהם. ההלוואה מיועדת לרכישת נכסים יצרניים, להשקעות במחקר ופיתוח ולהוספת פעילות עסקית חדשה.
  • מסלול עסקים בהקמה – הלוואה עד 500,000 ₪ לעסקים בהקמה, כולל עסקים המשנים סטטוס מעוסק פטור לעוסק מורשה או חברה בע"מ.
  • מסלול ליצואנים – הלוואה בגובה עד 12% ממחזור המכירות השנתי בשנה הקודמת להגשת הבקשה, ליצואנים המייצאים בהיקף של לפחות 250,000 דולר בשנה החולפת.
  • מסלול חקלאות – הלוואות לחקלאים בענף הצמחי לצורך הגדלת הפעילות העסקית, ניתן לקבל הלוואה עד 350,000 ₪ לתקופה של שנה או הלוואה ארוכה יותר עד 5 שנים.
  • מסלול עמותות חברתיות – מסלול הלוואות ייעודי לעמותות ולמלכ"רים המספקים שירות לממשלה בתחומים כמו חינוך, רווחה או בריאות.

תהליך קבלת הלוואה מקרן BDSK

בשלב הראשון יש למלא שאלון הכולל מספר נספחים ומסמכים עליהם יש לחתום, מילוי השאלון כולל פרטים על העסק, נתונים פיננסיים שונים ועוד. את השאלון יש לשלוח במייל לקרן BDSK, ותוך מספר ימים כלכלן מטעם הקרן יוצר קשר עם בעלי העסק לתיאום פגישת הכרות. הפגישה תיערך ברוב המקרים בבית העסק עצמו, למעט מקרים בהם יזם מעוניין לקבל הלוואה לצורך הקמת עסק חדש.

כלכלן מטעם קרן BDSK מגבש את דעתו לאחר פגישת ההכרות, במידה והוא מאשר את הבקשה התיק יועבר לבנק המלווה, לפי בחירת הלווה. אם החליט לא לאשר את הבקשה עליו לשלוח מכתב מנומק לבעלי העסק. עסקים שבקשתם אושרה זוכים לפגישה בבנק המלווה, ולאחר מכן התיק מועבר לוועדת האשראי של הקרן. ועדת האשראי מונה גם נציגים מפירמת BDSK, הוועדה קובעת את סכום ותנאי ההלוואה.

כדי לשפר סיכויים לקבלת הלוואה דרך קרן BDSK בערבות המדינה כדאי לקבל סיוע וליווי צמוד מהיועצים המנוסים של הלוואות אקספרס. אנו מנוסים בתחום זה ונשמח לסייע גם לכם לקבל את ההלוואה האטרקטיבית במסלול המתאים ביותר עבורכם. השאירו פרטים באתר וניצור עמכם קשר במהרה. השירות באתר הינו בחינם.

דברים נוספים שיכולים לעניין אתכם:

הלוואות לעסקים קטנים בערבות המדינה

קרן נתן

קרן סולם