מסלולי הלוואות לעסקים של בנק ערבי ישראלי


לוגו בנק ערבי ישראלי

בנק ערבי ישראלי נוסד בסוף 1959 במטרה לספק שירותי בנקאות למגזר הערבי. ב-1971 הבנק נמכר לקבוצת בנק לאומי אך המשיך לפעול בנפרד והוקמו סניפים חדשים רבים. ב-2015 בנק ערבי ישראלי עבר מיזוג לתוך בנק לאומי, לפני המיזוג הבנק הפעיל 37 סניפים. רוב סניפי הבנק מוקמו ביישובים ערביים בצפון המדינה ובאזור המשולש. כיום, לקוחות בנק ערבי ישראלי מקבלים שירותים בנקאיים בסניפי בנק לאומי, כאשר לקוחות עסקיים מקבלים שירות במחלקות העסקיות של בנק לאומי.

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק ערבי ישראלי

יזמים ובעלי עסקים מהמגזר הערבי הנמנים על לקוחות בנק ערבי ישראלי יכולים לקבל מגוון הלוואות ופתרונות מימון ואשראי דרך הבנק. יש הלוואות מהירות שאפשר לקחת באמצעות האפליקציה או באזור האישי באתר של בנק לאומי, יש גם אפשרות להגיע לסניף הבנק כדי למלא טפסים.

בנק ערבי ישראלי מציע ללקוחותיו הלוואות לעסקים במסלולים הבאים:

הלוואת גישור לעסק עונתי – בנק ערבי ישראלי מציע הלוואה עונתית נוחה לכל בעלי העסקים העונתיים. כדי לקבל את המימון לעסק עונתי יש להציג מקור סילוק מוכח המאפשר לעסק לנהל תזרים מזומנים מיטבי גם מחוץ לעונה. ניתן לקבל הלוואות גישור עונתיות החל מ-300,000 ₪ ועד לסכום של 5,000,000 ₪. הבנק מציע ריבית אטרקטיבית, תקופת ההחזר עד 6 חודשים, יש לשלם מדי חודש את הריבית ולפרוע את הקרן בתשלום אחד בסוף תקופת ההלוואה.
הלוואה ליבואנים – מסלול הלוואות ייחודי ליבואנים בגודל בינוני, ההלוואה מותאמת לסוג הפעילות העסקית ומאפשר ליבואן לייבא סחורה ולבצע עסקאות יבוא משתלמות. ניתן לקבל הלוואה החל מ-300,000 ₪ ועד 5,000,000 ₪, לתקופת החזר של עד 12 תשלומים. בהתאם לשיקולי הבנק ניתן לקבל גרייס לתקופה של 5-2 חודשים.
הלוואה מהירה – הבנק מציע מסלול מהיר להלוואות לעסקים עד 200,000 ₪, אפשר לקבל אישור מהיר להלוואה באמצעות האפליקציה או לפנות לפקיד הבנק.
הלוואת מימון לרכב – עסקים הזקוקים להלוואה כדי לרכוש רכב חדש או יד 2, פרטי או מסחרי, יכולים לקבל הלוואה נוחה לתקופה ארוכה, בריבית אטרקטיבית וכנגד שעבוד הרכב לטובת הבנק. יש מספר מסלולים לכן כדאי להגיע לפגישה בבנק או לשוחח עם יועץ ההלוואות כדי לבחור בפתרון המתאים ביותר.
הלוואה בערבות המדינה – בנק לאומי נבחר לאחד מ-4 בנקים המלווים את קרן ההלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה. אפשר לתאם פגישה בסניף הבנק, גם אם אתם לקוחות של בנק ערבי ישראלי, כדי לקבל פרטים נוספים, ייעוץ מקצועי וכדי למלא טפסים. הקרן בערבות המדינה מציעה מגוון מסלולי הלוואות ליזמים ולבעלי עסקים מהמגזר הערבי, החל מהלוואות עד 500,000 ₪ להקמת עסק חדש ועד הלוואות למימון הון חוזר ומסלולים ייעודיים להשקעות בעסקים קיימים.

לקחת הלוואה בעזרת יועץ מנוסה

בנק ערבי ישראלי מסייע ללקוחותיו העסקיים ומציע מגוון מסלולי הלוואות ופתרונות מימון נוספים. כדי לקבל החלטה נכונה ושקולה מומלץ להיעזר ביועץ מנוסה של פורטל הלוואות אקספרס לעסקים. היועצים שלנו מכירים את כל מסלולי ההלוואות לעסקים של בנק ערבי ישראלי ושל שאר הבנקים. לאחר אפיון צרכים ובדיקת יכולת ההחזר של העסק, תקבלו המלצות על מסלולי הלוואות המתאימים לכם ואנו נלווה אתכם לכל אורך הדרך עד קבלת ההלוואה.

למידע נוסף ולבחירת מסלולי הלוואות לעסקים של בנק ערבי ישראלי – השאירו פרטים בטופס למטה והמומחים שלנו יחזרו אליכם עם תשובה מהירה והצעה אטרקטיבית להלוואה לעסק שלכם.