מסלולי הלוואות לעסקים של בנק דיסקונט

קבל הלוואה לעסק

בתנאים הטובים ביותר

הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק

לוגו בנק דיסקונט

בנק דיסקונט הוקם באפריל 1935 ע"י ליאון רקנאטי ושני שותפים נוספים – משה קרסו ויוסף אלבו. ב-1944 הבנק רכש את בנק מרכנתיל ולאחר מכן רכש את הפעילות בישראל של מספר בנקים נוספים, ביניהם ברקליס. כיום זהו אחד הבנקים הגדולים והמובילים בישראל, יש לו עשרות סניפים בפריסה ארצית רחבה. הבנק מספק שירותי בנקאות ופיננסים ללקוחות פרטיים ועסקיים, בין השאר בנק דיסקונט לישראל מציע הלוואות לעסקים במגוון מסלולים אטרקטיביים.

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק דיסקונט

המחלקה העסקית של בנק דיסקונט מטפלת בלקוחות עסקיים קטנים וגדולים, הבנק מציע מגוון פתרונות מימון ואשראי ללקוחותיו העסקיים, כולל עסקים קטנים, פרילנסרים ועסקים בינוניים. בין השאר, הבנק מציע את מסלולי ההלוואות הבאים לעסקים:

• הלוואה מיידית לבעלי עסקים – הלוואה מהירה המיועדת ללקוחות העסקיים של בנק דיסקונט, סכום ההלוואה עד 100,000 ₪, ההלוואה אינה מיועדת לדיור. בלחיצת כפתור פשוטה הלקוח העסקי יכול לקבל אישור מהיר להלוואה, הכסף יופקד בחשבון של הלקוח, בהתאם לבדיקת זכאות על ידי נציגי הבנק.
• הלוואות לעסקים קטנים – בנק דיסקונט מתמחה בפתרונות מימון ואשראי לעסקים קטנים, הוא מציע שלושה מסלולי הלוואות לעסקים קטנים – הלוואה לרכישת רכב פרטי עד 150,000 ₪, הלוואה לרכישת רכב מסחרי עד 250,000 ₪ והלוואה לרכישת משאית עבור העסק עד לסכום של 400,000 ₪. הבנק מציע הלוואות לעסקים קטנים לתקופה של עד 5 שנים, כלומר 60 תשלומי החזר, בריבית אטרקטיבית ובשערי מימון משתלמים.
• מסלול הלוואות לעסקים בינוניים – בנק דיסקונט מציע לעסקים בינוניים מגוון מסלולי הלוואות בתנאים נוחים ואטרקטיביים, ובהתאמה לצורכי העסק. הבנק מסייע לעסקים בינוניים להצליח ומציע מגוון מסלולי הלוואה ופתרונות מימון ואשראי בהתאמה לצרכים המשתנים של העסק המתרחב.
• מסלול הלוואות לעסקים גדולים – לבנק דיסקונט לקוחות עסקיים גדולים, נציגי המחלקה העסקית מסייעים לעסקים הגדולים באמצעות הלוואות בתנאים מועדפים ובעזרת פתרונות מימון ואשראי נוספים.
• מימון הון חוזר – פתרונות מימון לזמן קצר, עד שנה, זהו פתרון ייעודי לצורך מימון יצוא בעסקאות מורכבות.
• ניכיון שיקים – בנק דיסקונט מודע לצרכים של לקוחותיו העסקיים, לכן הוא מציע בין היתר שירות ניכיון שיקים המאפשר לבעל עסק לקבל הלוואה אטרקטיבית בשיעורי מימון נוחים כנגד שיק דחוי.
• הלוואת למימון סחר חוץ – בנק דיסקונט מציע מגוון פתרונות מימון ואשראי ליצואנים וליבואנים, למשל אשראי ספקים הניתן ליצואנים במימון הבנק לקונה בחו"ל, ניכיון שטרות, אשראי קונים או חייבים מחו"ל ועוד.
• הלוואה לרכישת רכב – הלוואות אטרקטיביות לרכישת רכב פרטי, מסחרי או משאית לעסק, סכום ההלוואה משתנה בהתאם לסוג הרכב. ניתן לקבל את ההלוואה לתקופה של 5 שנים, בריבית אטרקטיבית.

כדי לבדוק מסלולי הלוואות ייעודיים של בנק דיסקונט לעסקים, אפשר ליצור קשר עם הבנק בטלפון 6111*, אפשר גם לגלוש לאתר של הבנק ולמלא טופס מקוון כדי לקבל מענה מקצועי מיועצי המחלקה העסקית.

הלוואות לעסקים מבנק דיסקונט לוקחים בעזרת היועצים של הלוואות אקספרס

צוות המומחים של הלוואות אקספרס לעסקים ילווה אתכם לאורך כל הדרך על מנת לסייע לכם לקבל החלטות פיננסיות נכונות ושקולות, אם אתם זקוקים להלוואה לעסק נשמח לסייע לכם ולהתאים עבורכם מסלול הלוואות לעסקים של בנק דיסקונט, או מסלול אחר.

בעזרת המומחים שלנו תוכלו לבחור את מסלול ההלוואות המתאים ביותר עבורכם, כמו כן תחסכו זמן ומשאבים ותיהנו מפתרונות מותאמים אישית ומהלוואות נוחות בתנאים מועדפים. לשאלות נוספות, לייעוץ ולמידע נוסף אודות מסלולי הלוואות לעסקים של בנק דיסקונט – אנא מלאו את הטופס באתר ואנו נחזור אליכם עם הצעה משתלמת במיוחד.