מסלולי הלוואות לעסקים של בנק הפועלים

קבל הלוואה לעסק

בתנאים הטובים ביותר

הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק

לוגו בנק הפועלים

בנק הפועלים הוא הבנק המסחרי הגדול בישראל, הוא נוסד בשנת 1921 על ידי ההסתדרות הציונית וההסתדרות הכללית, עד הלאמתו בשנת 1983 בעקבות משבר המניות. ב-1997 נמכר גרעין השליטה של הבנק לקבוצת אריסון – דנקנר. הבנק מציע פריסה רחבה של סניפים בכל הארץ, מגוון רחב של שירותים בנקאיים ופיננסיים, ופעילות בנקאית מסחרית ענפה בארץ ובחו"ל.

בין השאר, בנק הפועלים מציע מגוון מסלולי הלוואות לעסקים בכל גודל, כמו כן הבנק מציע אשראי ברגע לעסקים, שירותים מתקדמים לניהול העסק ואתר ייעודי ללקוחות של המחלקה העסקית. יש מגוון מסלולי הלוואות לעסקים של בנק הפועלים, חלק מההלוואות מיועדות ללקוחות כל הבנקים ויש גם מסלולים ללקוחות העסקיים של הבנק בלבד.

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק הפועלים

המחלקה העסקית בבנק הפועלים נחשבת לאחת המתקדמות בישראל, הבנק מציע מעטפת שירותים רחבה ומקיפה לעסקים קטנים ובינוניים, ומפעיל גם קרן מימון ייעודית בשיתוף כלל חברה לביטוח הנקראת קרן פועלים לעסקים.

בנק הפועלים ידוע בתמיכתו בעסקים קטנים, מעבר לפתרונות המימון והאשראי לעסקים המתקשים בדרך כלל לגייס אשראי, הבנק מציע שורת הטבות לפעילות בערוצים הישירים עבור עסקים קטנים וגדולים, ואפליקציה חדשנית באמצעותה ניתן לבצע מגוון פעולות, כולל בקשת הלוואות לעסק.

מסלול אשראי ברגע לעסקים – בנק הפועלים מודע לקשיים עמם מתמודדים בעלי עסקים קטנים ובינוניים בישראל, לכן הוא החליט להקים את מסלול האשראי ברגע לעסקים. במסלול זה ניתן לקבל הלוואה עד 400,000 ₪ לתקופה של עד 5 שנים (60 תשלומי החזר חודשיים), עם אפשרות לגרייס לתקופה של 3 חודשים. הריבית נקבעת לאחר הגשת הטפסים הנדרשים ובהתאם לשיקול דעתו של מנהל החטיבה העסקית. כדי לקבל את ההלוואה אפשר לפנות לאחד מסניפי הבנק בו יש מחלקה עסקית, אפשר גם לפנות למוקד השירות בטלפון, אך הדרך המהירה והפשוטה ביותר לקבלת ההלוואה היא בעזרת האפליקציה או האתר. לקבלת ההלוואה האטרקטיבית במסלול אשראי ברגע לעסקים – לחצו כאן.
הלוואה רב ערוצית לעסקים – הלוואה מהירה ללא צורך להגיע לסניף הבנק, זהו מסלול הלוואות גמיש המספק מענה מהיר לצורכי העסק. במסלול זה ניתן לקבל הלוואות בסכומים הנעים בין 1,000 ₪ ועד מיליון ₪. תקופת ההלוואה עד 120 תשלומי החזר חודשיים, בריבית משתנה לפי הפריים. את ההלוואה אפשר לבקש באתר או באפליקציה, תוך 2 ימי עסקים מקבלים עדכון האם הבקשה אושרה ובאיזה תנאים ניתן לקבל את ההלוואה לעסק.
הלוואה להנגשת העסק – בנק הפועלים מציע הלוואה ייעודית וחדשנית להנגשת העסק, ההלוואה מיועדת ללקוחות כל הבנקים, ניתן לקבל עד 50,000 ₪ לתקופה של עד 60 תשלומים, בתנאי ריבית החל מפריים + 1.5%.
מסלול מימון לרכב – בנק הפועלים מציע שני מסלולי מימון לרכישת רכב חדש או משומש, ניתן לקבל עד 90% משווי הרכב החדש ועד 75% משווי הרכב המשומש, לתקופה של עד 60 תשלומי החזר חודשיים, יש לשעבד את הרכב לטובת הבנק.

בנוסף, בנק הפועלים מציע הלוואות ייעודיות לעסקים באמצעות קרן פועלים לעסקים וקרן הלוואות ללקוחות הבנק החברים בהתאחדות התעשיינים. קרן פועלים לעסקים מציעה מגוון מסלולי הלוואות כמו מסלול עסקים בהקמה, מסלול השקעות ומסלול הון חוזר.

במסלול עסק בהקמה ניתן לקבל הלוואה אטרקטיבית עד 500,000 ₪ לתקופה של עד 72 חודשים, יש אפשרות לגרייס לתקופה של 12 חודשים. הריבית במסלול זה נקבעת על פי שיקול דעתו של הבנק, ובהתאם לריבית המקובלת להלוואות דומות במערכת הבנקאות.

עסקים בעלי מחזור מכירות שנתי עד 5 מיליון ש"ח יכולים לקבל הלוואה עד 500,000 ₪. עסק בעל מחזור מכירות מעל 5 מיליון ועד 25 מיליון ₪, יכול לקבל הלוואה עד 10% מהמחזור השנתי (יצואנים עד 12%). נציגי הקרן מחזירים תשובה לעסק עד 14 ימי עסקים ממועד הגשת הבקשה. קהל היעד הוא עסקים קטנים ובינוניים, בעלי מחזור מכירות שנתי עד 50 מיליון ₪, וליזמים המעוניינים להקים עסק חדש.

לשאלות נוספות ולייעוץ בנושא מסלולי הלוואות לעסקים של בנק הפועלים – השאר פרטיך בטופס למטה. המומחים של הלוואות אקספרס לעסקים יחזרו אליך בהקדם האפשרי ויסייעו לך לקבל החלטה שקולה ולהגיש בקשה מסודרת כדי לקבל את ההלוואה המתאימה ביותר לעסק שלך.