מסלולי הלוואות לעסקים של בנק אגוד


לוגו בנק אגוד

בנק אגוד נוסד בשנת 1951 וכיום הוא ה-6 בגודלו בישראל. הבנק מציע 36 סניפים בפריסה ארצית רחבה, הבנק מתמחה בשירותי בנקאות ופיננסים ומציע מגוון פתרונות מימון ואשראי גם ללקוחות עסקיים.

בנק אגוד מציע ללקוחות העסקיים מגוון שירותים בנקאיים מתקדמים ומבחר שירותים ומוצרים פיננסיים. בסניפי הבנק יש מחלקה עסקית המעניקה שירות אישי ופתרונות מותאמים אישית ללקוח, המחלקה העסקית מטפלת בלקוחות עסקיים קטנים וגדולים כאחד. כמו כן, לרשות הלקוח העסקי יש ערוצי בנקאות ישירה להתנהלות נוחה, מהירה, יעילה וחסכונית מול הבנק.

סוגי הלוואות לעסקים בבנק אגוד

יש מגוון מסלולי הלוואות לעסקים של בנק אגוד, חלק מההלוואות מיועדות רק ללקוחות הבנק ויש גם פתרונות מימון ואשראי המיועדים ללקוחות כל הבנקים. בנק אגוד מציע את ההלוואות הבאות לעסקים:

• הלוואה לרכישת רכב – הלוואות אטרקטיביות ונוחות לרכישת רכב חדש או משומש, ניתן לקבל עד 100% מימון לרכישת רכב חדש, עם פריסה ארוכה של תשלומי ההחזר לתקופה של עד 60 חודשים (5 שנים). ההלוואה מתאימה ללקוחות עסקיים בעלי חשבון עסקי בבנק אגוד וללקוחות של כל הבנקים האחרים.
• אגוד ליסינג – בנק אגוד פעיל בתחום הליסינג ומציע פתרונות מתקדמים ואיכותיים ללקוחותיו וללקוחות כל הבנקים. לקוחות עסקיים יכולים לרכוש רכב חדש או יד 2, פרטי או מסחרי, באמצעות עסקת ליסינג נוחה ומותאמת למאפייני ולצורכי הלקוח. כמו כן, באמצעות אגוד ליסינג ניתן לרכוש ציוד לעסק בתנאי ליסינג נוחים ומיוחדים.
• הלוואה מהיום למחר – ההלוואה מיועדת ללקוחות כל הבנקים, מתאימה גם ליזמים ולאנשי עסקים הזקוקים לפתרון מימון מהיר ומשתלם. ניתן לקבל באישור מהיר הלוואה עד 30,000 ₪, הסכום יועבר לחשבון הבנק של הלקוח.
• אשראי ללקוחות שוק ההון – שירותי אשראי ללקוחות עסקיים הפועלים בשוק ההון, באמצעות מחלקת SPB הפועלת בסניף הראשי של הבנק בתל אביב.
• אשראי לעסקים בענף הנדל"ן – בנק אגוד מציע פתרונות אשראי מתקדמים ומותאמים אישית ללקוחת המתמחים בענף הבנייה והנדל"ן. הבנק מציע ליווי פיננסי וייעוץ מקצועי לכל אורך פרויקט הנדל"ן, בהתאמה לתנאים המשתנים בשוק המקומי ובכלכלה העולמית.
• מימון לפעילות שוטפת – בנק אגוד מציע פתרונות מימון אשראי איכותיים וחדשניים ללקוחות עסקיים, במטרה לסייע ליזמים להקים עסקים חדשים, להשקיע בעסק קיים, להרחיב את הפעילות ולצורך מימון הון חוזר.

בעזרת היועצים המנוסים של פורטל הלוואות אקספרס תוכלו לקבל הלוואה נוחה דרך בנק אגוד. השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית ונסייע לכם לבחור מסלולי הלוואות לעסקים של בנק אגוד.

דברים נוספים שיכולים לעניין אתכם:

הלוואות בערבות המדינה

הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים