מסלולי הלוואות לעסקים של בנק ירושלים


לוגו בנק ירושלים

בנק ירושלים הוקם בשנת 1963, הבנק נמצא בשליטת יצוא חברה להשקעות בע"מ, חברה ציבורית הנסחרת בבורסה בל אביב הנמצאת בבעלות של משפחת שובל. בשנת 1998 הפך בנק ירושלים לבנק מסחרי, המהלך הוביל לצמיחה מהירה של הבנק, וכיום הבנק מציע שירותים בנקאיים ופיננסיים לעשרות אלפי לקוחותיו בעלי חשבונות בבנק וללקוחות שאר הבנקים.

לבנק ירושלים יש 18 סניפים ברחבי המדינה, באמצעותם הוא מספק שירותים בנקאיים ללקוחותיו. כמו כן, הבנק משקיע משאבים עצומים כדי לעמוד בחזית הטכנולוגיה, הבנק מציע מגוון שירותים באתר המקוון ובאפליקציה, לרבות הלוואות לעסקים בכל הארץ, במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים.

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק ירושלים

בנק ירושלים מציע מגוון מסלולי הלוואות ללקוחותיו וללקוחות כל הבנקים. בין מסלולי ההלוואות לעסקים של בנק ירושלים ניתן למצוא את המסלולים הבאים:

הלוואה דיגיטלית לכל מטרה – ההלוואה מיועדת ללקוחות כל הבנקים, זו הלוואה לכל מטרה באישור מהיר, ללא צורך לצאת מהבית ובלי להתחייב לפתיחת חשבון עו"ש בבנק. ניתן לקבל הלוואה לכל מטרה עד לסכום של 100,000 ₪, תקופת ההחזר עד 72 חודשים, וניתן לפרוע את ההלוואה בכל עת ללא קנסות. את ההלוואה מבקשים באתר או באפליקציה, לקבלת הלוואה דיגיטלית מבנק ירושלים – לחצו כאן!
הלוואה למימון רכב חדש או משומש – רוב העסקים זקוקים לפחות לרכב אחד, פרטי או מסחרי בהתאם לתחום העיסוק והצורך. בנק ירושלים מציע לעסקים לקחת הלוואה בתנאים נוחים מועדפים לרכישת רכב חדש או יד 2. הבנק מציע מימון עד 75% משווי הרכב החדש, לרכב משומש ניתן לקבל הלוואה בשיעור עד 60% משווי הרכב. יש לשעבד את הרכב לטובת הבנק כדי לקבל את ההלוואה הנוחה.
הלוואה לעסק קטן – בנק ירושלים מעודד יזמים להקים עסקים חדשים ומסייע לבעלי עסקים קטנים לקבל אשראי בתנאים נוחים לצורך השקעות בעסק קיים, מימון הון חוזר, רכישת ציוד ועוד.
הלוואה על חשבון פיקדון בבנק – לקוחות עסקיים המחזיקים פיקדון בבנק ירושלים יכולים להגיש בקשה מסודרת לקבלת הלוואה על חשבון הכסף שנצבר בפיקדון. תנאי ההלוואה נקבעים על ידי יועץ ההלוואות של בנק ירושלים, בהתאם לסכום ההלוואה, היסטוריית האשראי של הלקוח העסקי, רמת הסיכון ועוד.

חשוב לדעת כי בנק ירושלים מלווה גם תוכניות מימון ואשראי לעסקים דרך מט"י, ניתן להוריד באתר של הבנק את הטופס, יש למלא אותו ולשלוח לבנק חזרה לבדיקה. כמו כן, בנק ירושלים מציע פתרון נוח לעסקים הזקוקים להלוואה, במקרים רבים ניתן לקבל אישור מהיר להלוואה לעסק, בלי להגיע לפגישה, וללא צורך להמתין זמן רב עד לאישור הבקשה.

למידע נוסף בנושא מסלולי הלוואות לעסקים של בנק ירושלים ולסיוע מקצועי בבחירת ההלוואה, אנא השאירו פרטים ליצירת קשר בטופס שבאתר. היועצים של הלוואות אקספרס לעסקים יחזרו אליכם בהקדם ויסייעו לכם לקבל הלוואה נוחה לעסק, בתנאים מועדפים ובהתאמה אישית מלאה.