מסלולי הלוואות לעסקים של בנק לאומי


לוגו בנק לאומי

בנק לאומי עוסק בכל תחומי הבנקאות ומציע שירות ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים, לבנק יש סניפים בפריסה ארצית רחבה, וניתן לקבל שירותים בנקאיים מתקדמים גם באמצעות האתר והאפליקציה. זהו אחד הבנקים המסחריים הגדולים והמובילים במדינה, הבנק מתמחה בין היתר גם במתן הלוואות לעסקים, הן ללקוחות הבנק והן ללקוחות שאר הבנקים.

בנק לאומי מציע מגוון שירותים פיננסיים מעבר לשירותי הבנקאות כמו הלוואות ומשכנתאות, כמו כן הבנק ניצב בחזית הטכנולוגיה ומציע ללקוחותיו אתר חדשני ומתקדם, אפליקציה לסמארטפונים באמצעותה ניתן לבצע מגוון פעולות, וכמובן אפשר לפנות למוקד השירות הטלפוני או להגיע פיזית לאחד מסניפי הבנק.

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק לאומי

בנק לאומי מציע מגוון מסלולי הלוואות ופתרונות מימון ואשראי לעסקים, ביניהם:

• מסלול הלוואה בקליק לעסק שלך – הלוואה עד לסכום של 200,000 ₪, ללא בטחונות, הכסף נכנס ישירות לחשבון העסקי בבנק. ניתן לקחת את ההלוואה הנוחה לתקופה של עד 60 חודשים, בריבית משתנה על בסיסי הפריים. תשלומי ההחזר כוללים ריבית וקרן. כדי לקבל הלוואה במסלול זה יש להיכנס לאתר או לאפליקציה ולמלא את הטופס הנדרש. כדי לקחת הלוואה בקליק לעסק שלכם – לחצו כאן!
• הלוואה בעלת גמישות במועדי הפירעון – בנק לאומי מציע הלוואה גמישה עם נקודות יציאה גמישות. זהו מסלול הלוואות אטרקטיבי לעסקים בגלל הגמישות במועדי הפירעון. ניתן לפרוע את כל ההלוואה או רק את חלקה בנקודות היציאה אחת לחודש, ללא קנסות וללא עמלה תפעולית. תנאי ההלוואה הגמישה הם סכום של 20,000 ₪ עד 750,000 ₪, לתקופה של שנה (בולט), בריבית משתנה על בסיס הפריים. בתום תקופת ההלוואה יש לפרוע בתשלום אחד את הקרן, אך אפשר לפרוע את ההלוואה גם בחלקים בנקודות היציאה אחת לחודש.
• הלוואה דרך קרן קורת ובשיתוף בנק לאומי – בנק לאומי בשיתוף קרן קורת מציע לעסקים קטנים ובינוניים הלוואה בתנאים נוחים וייחודיים. ההלוואה מיועדת לבעלי עסקים באזור הצפון, השפלה, הדרום ולעסקים באזור ירושלים והסביבה. סכום ההלוואה החל מ-50,000 ₪ ועד 750,000 ₪, לתקופה של עד 60 חודשים, בתנאי ריבית פריים + 2.1%. יש להעמיד בטחונות בהיקף של לפחות 25% מסכום ההלוואה, ונדרשת ערבות אישית. מסלול ההלוואות דרך קרן קורת מיועד לכל לקוחות הבנקים, למידע נוסף ולהגשת בקשה להלוואה מקרן קורת בשיתוף בנק לאומי – לחצו כאן!

בנוסף, בנק לאומי מציע ללקוחות העסקיים הלוואות נוחות לרכישת רכב חדש או משומש לעסק. כמו כן, הבנק מציע פתרונות מימון ואשראי לעסקים כמו ניכיון צ'קים, אשראי קונים, אשראי בין בנקאי ועוד. עם זאת, חשוב לזכור כי כל הלוואה יש להחזיר בזמן, אחרת מסתכנים באיומים מהבנק ובתשלומי ריבית דריבית, או בתהליכי הוצאה לפועל. לכן, חשוב לפנות לייעוץ מקצועי כדי לקבל החלטה נכונה ועל מנת למזער סיכונים ולשפר תנאים.

ליווי צמוד ייעוץ מקצועי

כל עסק זקוק להלוואות אחת לתקופה למטרות שונות כמו השקעות, רכישת ציוד, פתיחת סניף חדש, שיפוצים, הון חוזר, תשלום לספקים ועוד. אין למהר ולקחת הלוואה לעסק, חשוב לבדוק מספר אפשרויות, להשוות תנאים ולקבל החלטות פיננסיות שקולות ואחראיות. בעזרת המומחים של הלוואות אקספרס תוכלו לשפר סיכויים לקבל הלוואה נוחה דרך בנק לאומי, בהתאמה אישית ליכולת ההחזר ולצורכי העסק ומאפייניו.

למידע נוסף ולסיוע בנושא מסלולי הלוואות לעסקים של בנק לאומי – השאירו פרטים באתר. המומחים של הלוואות אקספרס לעסקים יחזרו אליכם בהקדם ויסייעו לכם לקבל הלוואה בתנאים אטרקטיביים לעסק שלכם, מבנק לאומי או מגופים פיננסיים אחרים.

דברים נוספים שיכולים לעניין אתכם:

הלוואות בערבות המדינה

הלוואה לעסק קיים