מסלולי הלוואות לעסקים של בנק מסד


לוגו בנק מסד

בנק מסד הוקם בשנת 1929 ע"י הסתדרות המורים העבריים בארץ ישראל, בתחילת דרכו שימש כבנק שיתופי. ב-1997, לאחר מותו הטראגי של מנכ"ל בנק מסד, החליט בנק הפועלים לערוב להתחייבויות ש בנק מסד. לאחר מספר שנים בנק הפועלים רכש את השליטה בבנק מסד, ובשנת 2008 הבנק הבינלאומי רכש ממנו את בנק מסד. כיום הבנק מתמחה במתן שירותים בנקאיים ופיננסיים לכל הלקוחות. כמו כן, בנק מסד מפעיל מחלקה עסקית המציעה מעטפת שירותים רחבה, לרבות הלוואות נוחות למטרות שונות כמו רכישת רכב, מימון הון חוזר, השקעות, מימון יבוא או יצוא ועוד.

לבנק מסד יש כיום 22 סניפים ברחבי המדינה, הבנק מציע שירות לכל הלקוחות מכלל מגזרי האוכלוסייה בארץ. כמו כן, הבנק מציע שירותים בנקאיים ופיננסיים ללקוחות עסקיים, תוך התמחות בעסקים קטנים ובינוניים.

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק מסד

בנק מסד המהווה חלק בלתי נפרד מקבוצת הבנק הבינלאומי, מציע ללקוחותיו העסקיים פתרונות מתקדמים וסטנדרטים גבוהים במיוחד של שירות. הלקוחות העסקיים נהנים מהגב האיתן של הבנק הבינלאומי, ובבנק מסד הם יכולים לקבל מגוון הלוואות המותאמות לצורכי העסק ומאפייניו הייחודיים, לרבות פתרונות מימון לניצול הזדמנויות עסקיות, מימון לפעילויות השוטפות של העסק, מימון אטרקטיבי לעסקאות נדל"ן, פתרונות אשראי ומימון לעסקאות סחר חוץ ועוד.

בין השאר, בנק מסד מציע את מסלולי ההלוואות הבאים:

הלוואה באישור מיידי לכל מטרה – בנק מסד מציע ללקוחות הפרטיים והעסקיים לקחת הלוואה גמישה ונוחה עד 150,000 ₪. זהו מסלול הלוואות באישור מיידי לתקופת פירעון של 3 עד 96 חודשים, אין צורך להחתים ערבים או להעמיד בטחונות כדי לקבל את ההלוואה. ניתן לקחת הלוואה באישור מיידי בסניפי הבנק, במוקד הטלפוני, באתר או באמצעות האפליקציה של הבנק.
הלוואה למימון הפעילות השוטפת או למימון הון חוזר – בנק מסד מודע לצרכים הייחודיים של הלקוחות העסקיים ומסייע לה באמצעות הלוואות אטרקטיביות למימון הפעילות השוטפת או למימון פער תזרימי (הון חוזר). תנאי ההלוואה נקבעים בהתאם לסכום המבוקש, היסטוריית האשראי של הלקוח העסקי, תקופת ההחזר וכדומה. הבנק מציע מספר מסלולים לכן חשוב להשוות ביניהם ולקבל החלטה פיננסית שקולה, עדיף בעזרת יועץ מנוסה.
הלוואה לרכישת רכב – לקוח עסקי המעוניין לרכוש רכב חדש או משומש לעסק, פרטי או מסחרי, יכול לקבל הלוואה נוחה לתקופה ארוכה. בנוסף, לבנק מסד יש הסדרי מימון אטרקטיביים במיוחד עם קבוצות רכב מובילות בענף, למשל קרסו טרייד אין, קבוצת קל אוטו, אלדן, אוויס ועוד.
הלוואות למימון סחר חוץ ויבוא – בנק מסד מציע הלוואות נוחות ליבואנים וליצואנים, בהתאם לאופי ההתקשרות עם הספקים בחו"ל. ניתן לקבל הלוואה אטרקטיבית למימון משלוחי יבוא, לגישור פער תזרימי בין אשראי מהספק לתקבולים מהמכירות, ניכיון שיקים ועוד.

לקוחות עסקיים של בנק מסד יכולים לקבל את ההלוואה לאחר פגישה בסניף הבנק, ישנה אפשרות לבקש את ההלוואה גם באזור האישי באתר האינטרנט של הבנק וחלק ממסלולי ההלוואות ניתן לבקש דרך האפליקציה.

למידע נוסף בנושא מסלולי הלוואות לעסקים של בנק מסד וכדי לקבל הלוואה נוחה לעסק שלכם, השאירו פרטים ליצירת קשר בטופס למטה. היועצים של הלוואות אקספרס יסייעו לכם לקבל הלוואה נוחה מבנק מסד, בהתאמה מדויקת לצורכי העסק וליכולת ההחזר שלו.

דברים נוספים שיכולים לעניין אתכם:

הלוואה לעסק חדש

הלוואות בערבות המדינה