מסלולי הלוואות לעסקים של בנק מרכנתיל דיסקונט

קבל הלוואה לעסק

בתנאים הטובים ביותר

הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק

לוגו בנק מרכנתיל דיסקונט

בנק מרכנתיל דיסקונט נחשב לאחד הבנקים המסחריים הוותיקים, הגדולים והמובילים בישראל. בנק מרכנתיל נוסד בשנת 1924 ועבר לא מעט שינויים עד רכישתו ומיזוגו לתוך בנק דיסקונט. כיום, בנק מרכנתיל דיסקונט נחשב לאחד הגדולים בישראל, הבנק מציע כ-80 סניפים ברחבי המדינה והמחלקה העסקית של הבנק משרתת עסקים רבים, בהם גם עסקים קטנים ובינוניים.

כבנק מסחרי מוביל, בנק מרכנתיל דיסקונט מציע מגוון מסלולי הלוואות לעסקים בכל גודל. חלק ממסלולי ההלוואות שהבנק מציע הם בשיתוף פעולה הדוק עם קרנות ממשלתיות שונות ומבחר קרנות פילנתרופיות.

מסלול הלוואות לעסקים של בנק מרכנתיל דיסקונט

בנק מרכנתיל דיסקונט מציע מגוון פתרונות מימון ואשראי לעסקים, הבנק מציע מסלולי הלוואות המיועדים ללקוחות העסקיים שלו ויש גם מסלולי הלוואות המיועדים ללקוחות כל הבנקים. הבנק מציע את המסלולים הבאים:

הלוואה מיידית לבעלי עסקים – הבנק מציע ללקוחות העסקיים הלוואה מיידית עד 100,000 ₪. זו הלוואה מהירה באישור מיידי, הכסף מועבר תוך זמן קצר לחשבון הבנק של העסק. אפשר להגיש בקשה מקוונת באתר הבנק או דרך האפליקציה, אפשר להגיע גם לסניף כדי להגיש בקשה מסודרת.
הלוואות לרכישת רכב פרטי, מסחרי או משאית – בנק מרכנתיל דיסקונט מציע מסלולי הלוואות ייעודיים לעסקים הזקוקים למימון אטרקטיבי לרכישת רכב לעסק. הבנק מציע מסלול הלוואות לרכישת רכב פרטי או מסחרי, יש גם מסלול המיועד לעסקים המעוניינים לרכוש משאית. סכומי ההלוואה הם עד 150,000 שקל לרכישת רכב פרטי לעסק, עד 250,000 ₪ לרכב מסחרי ועד 400,000 ש"ח לרכישת משאית לעסק.
הלוואות בערבות המדינה מהקרן לעסקים קטנים ובינוניים – בנק מרכנתיל דיסקונט זכה במכרז הקרן החדשה לעסקים קטנים ובינוניים, ההלוואה מיועדת ללקוחות עסקיים של כל הבנקים. ניתן לקבל הלוואה נוחה בריבית אטרקטיבית לתקופה של עד 5 שנים, יש אפשרות לדחיית תשלום ההחזר הראשון בחצי שנה (גרייס). סכום ההלוואה משתנה בהתאם למסלול המבוקש (הקמה, הון חוזר, השקעות) ועל פי מחזור ההכנסות השנתי בשנה הקודמת להגשת הבקשה. יש להעמיד את הבטחונות הנדרשים על פי דרישת ועדת האשראי של הקרן בערבות המדינה, לרוב בין 10% עד 25% בהתאם למסלול ומחזור המכירות של העסק.
הלוואות דרך קרן דיסקונט לעסקים קטנים – הלוואות מהקרן לעסקים קטנים של בנק דיסקונט נחשבות לאטרקטיביות, ניתן לקבל הלוואה למימון ציוד ללקוחות קיימים או חדשים, או הלוואה למימון פיתוח עסקי. הקרן מעמידה הלוואות עד מיליון ₪ או עד 10% ממחזור המכירות השנתי של העסק, העסק חייב לפעול לפחות שלוש שנים ולהגיע למחזור מכירות שנתי של 15-1 מיליון ₪.
הלוואות דרך קרן יזמות עולים ותושבים חוזרים – הבנק, בשיתוף משרד הקליטה, מפעיל את הקרן החדשה ליזמים עולים ולתושבים חוזרים, זו הלוואה נוחה בערבות המדינה. סכום ההלוואה המירבי עד 125,000 ₪, לאחר 3 שנים אפשר לקבל הלוואה נוספת בסך 125,000 ₪. תקופת ההלוואה עד 6 שנים בריבית פריים + 1.75%.
הלוואות דרך הקרן להתייעלות אנרגטית – בנק מרכנתיל זכה במכרז להפעלת הקרן החדשה להתייעלות אנרגטית, תקופת ההלוואה עד 7 שנים, הריבית המקסימלית היא פריים + 1%, זו הלוואה ייעודית בערבות המדינה שמטרתה לסייע לעסקים להתייעל אנרגטית ולהשקיע בפרויקטים להטמעת טכנולוגיות חדשניות שפותחו בישראל בתחום ההתייעלות האנרגטית.

למידע נוסף אודות מסלולי הלוואות לעסקים של בנק מרכנתיל דיסקונט ולסיוע בבחירת ההלוואה המתאימה ביותר לעסק שלכם – אנא השאירו פרטים אישיים בטופס למטה. הנציגים המקצועיים של הלוואות אקספרס לעסקים יצרו עמכם קשר בהקדם ויסייעו לכם לבחור הלוואה נוחה בהתאם לצורכי ומאפייני העסק.