מסלולי הלוואות לעסקים של בנק מזרחי טפחות


לוגו בנק מזרחי טפחות

מזרחי טפחות הוא אחד הבנקים הגדולים והמובילים בישראל, הוא נשלט בחלקים שווים ע"י קבוצת האחים עופר וקבוצת מ. ורטהיים. הבנק, הכולל בתוכו את בנק יהב, מפעיל נכון להיום כ-180 סניפים ברחבי המדינה, הבנק מעניק מגוון שירותים בנקאיים ופיננסיים, לרבות הלוואות ומשכנתאות לגורמים פרטיים, עסקיים ומוסדיים.

בנק מזרחי טפחות מקיים בין היתר פעילות בינלאומית באמצעות חברות בנות, למשל בארצות הברית, שוויץ ומקסיקו. כמו כן, הבנק מתמחה במתן הלוואות לעסקים, יש מגוון מסלולי הלוואות מהם ניתן לבחור. כדאי לדעת כי בתחילת שנת 2005 התמזגו בנק המזרחי המאוחד וטפחות בנק משכנתאות לישראל, זהו המיזוג הגדול ביותר שהיה במערכת הבנקאות בארץ. ב-2008 מזרחי טפחות השלים את רכישת חלקו של בנק הפועלים בבנק יהב, והבנק חווה צמיחה מהירה.

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק מזרחי טפחות

נציגי המחלקה העסקית של בנק מזרחי טפחות מודעים לצרכים הייחודיים של בעלי העסקים בישראל, לכן הבנק מציע מגוון מסלולי הלוואות, ביניהם גם מסלול הלוואה לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה (הבנק זכה במכרז של הקרן החדשה לעסקים קטנים ובינוניים).

מסלולי ההלוואות העיקריים לעסקים של בנק מזרחי טפחות הם:

הלוואה עסקית ברגע – בנק מזרחי טפחות מציע ללקוחות העסקיים של הבנק הלוואה מהירה בתנאים נוחים ואטרקטיביים. מסלול זה מיועד רק ללקוחות הבנק ומאפשר ללקוחות לקבל הלוואה באישור מהיר בסך עשרות אלפי שקלים. כדי לקבל את ההלוואה המהירה והנוחה אפשר להגיש בקשה באתר האינטרנט של הבנק, באפליקציה או לפנות בטלפון, כמובן אפשר להגיע לאחד מסניפי הבנק ברחבי הארץ.
הלוואה לרכישת רכב – מסלול ייעודי ללקוחות העסקיים של הבנק לצורך רכישת רכב חדש או יד 2 לעסק, ההלוואה מיועדת גם ללקוחות חדשים המצטרפים לבנק ופותחים חשבון. תנאי ההלוואה משתנים בהתאם לשווי הרכב, ניתן לקבל את ההלוואה לתקופה של עד 60 חודשים, הריבית נקבעת על ידי יועץ ההלוואות של הבנק.
הלוואות לעסקים בפריפריה – בנק מזרחי טפחות מודע למצוקת האשראי הקשה ממנה סובלים רוב העסקים בפריפריה, לכן הבנק החליט להעמיד הלוואה ייחודית ונוחה לעסקים קטנים ובינוניים הממוקמים ביישובי הפריפריה.
פקטורינג – בנק מזרחי טפחות מציע ללקוחות העסקיים פקטורינג, כלומר הבנק רוכש מהלקוח העסקי את החוב הפתוח בגין עסקת מכירה באשראי, ומציע מזומן המועבר ישירות לחשבון הבנק של העסק במטרה להקל על תזרים המזומנים בעסק.
הלוואה בערבות המדינה – בנק מזרחי טפחות הוא אחד מ-4 הבנקים שזכו במכרז לליווי הקרן החדשה לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה, ניתן לפנות בטלפון ליועצי ההלוואות ולנציגי השירות בבנק למידע נוסף.
הלוואה בערבות המדינה לשדרוג אנרגטי – הלוואה ייעודית בתנאים אטרקטיביים לייעול צריכת האנרגיה ולהפחתת פליטת גזי חממה, זהו מסלול ייחודי בערבות המדינה.

לפרטים נוספים, לייעוץ ולסיוע מקצועי בבחירת מסלולי הלוואות לעסקים של בנק מזרחי טפחות – השאירו פרטים באתר.