מסלולי הלוואות לעסקים של בנק אוצר החייל


לוגו בנק אוצר החייל

בנק אוצר החייל הוקם בשנת 1946, טרם הקמת מדינת ישראל. ב-1972 הבנק קיבל רישיון לפעול כתאגיד בנקאי, וכיום זהו בנק מסחרי המתמחה בן השאר במתן שירותים בנקאיים ופיננסיים לאנשי כוחות הביטחון והתעשייה האווירית. בשנת 2006 הבנק נרכש על ידי הבנק הבינלאומי, עם הזמן בנק אוצר החייל החל להציע שירותים בנקאיים מתקדמים במגזר של העסקים הקטנים והבינוניים. נכון להיום, בנק אוצר החייל הוא השמיני בגודלו בישראל.

החטיבה העסקית בבנק אוצר החייל מציעה פתרונות בנקאיים מתקדמים ללקוחות, הבנק מציע תנאי מימון אטרקטיביים למיזמים עסקיים ייחודיים, הוא מסייע ליזמים רבים להקים עסקים חדשים ולהשקיע ולהרחיב עסקים קיימים. בין השאר, הבנק מלווה קרנות מימון ייעודיות בערבות המדינה וקרנות פילנתרופיות המנוהלות על ידי הסוכנות היהודית.

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק אוצר החייל

בנק אוצר החייל הנמצא כיום בשליטה מלאה של הבנק הבינלאומי מתמחה במגוון פתרונות מימון ואשראי לעסקים, בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים. כדאי לדעת כי הבנק מציע ללקוחות כל הבנקים הלוואות נוחות דרך הקרן לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה, כמו כן הבנק מלווה 7 קרנות מימון המנוהלות על ידי הסוכנות היהודית, ביניהן – קרן פדרציית ניו יורק, קרן נס, קרן גליל מערבי ועוד.

• אוצר לעסקים – חבילת אשראי בתנאים אטרקטיביים לעסקים, במטרה לסייע לעסק לצמוח ולהתבסס. הבנק מציע חבילת אשראי רחבה עד מיליון ₪ לפי החלוקה הבאה – 50% מסגרת אשראי להון חוזר, 50% הלוואה נוחה לתקופה של עד 60 חודשים, הביטחונות הנדרשים הם 25% מראש, וערבות אישית של בעל העסק או היזם.
• אוצר לעורכי דין ורואי חשבון – הלוואות עד 150,000 ₪ לעורכי דין ולרואי חשבון, לתקופה של עד 60 חודשים, ובנוסף מסגרת חח"ד עד 150,000 ₪ בריבית פריים + 2.5%.
• פקטורינג – רכישת חוב מסחרי שוטף של העסק, בארץ או בחו"ל, במטרה לסייע לעסק בתזרים המזומנים שלו. הבנק מתמחה בפקטורינג ומציע פתרונות יצירתיים של פקטורינג מקומי, יצוא והפוך.
• מימון יבוא – הבנק מציע פתרון פיננסי יעיל ומשתלם ליבואנים המבקשים לשפר את תנאי האשראי שקיבלו מהספק. הבנק מעמיד הלוואות נוחות ליבואן, זו הלוואה משלימה הכוללת ביטוח אשראי.
• הלוואת לתעשיינים – בנק אוצר החייל מציע הלוואות אטרקטיביות ליצואנים בערבות הקרן ההדדית. סכום ההלוואה החל מחצי מיליון ₪ ועד 15 מיליון ₪, לתקופה של עד 12 שנים, עם אפשרות לגרייס לשנה. שיעור הריבית בהלוואה לתעשיינים הוא פריים + 1.9%, אפשר לבחור גם מסלולים בריבית קבועה וצמודה למדד המחירים לצרכן.
• הלוואה לרכישת רכב – הבנק מציע ללקוחותיו וללקוחות כל הבנקים הלוואה נוחה לרכישת רכב חדש. בנק אוצר החייל מציע שני מסלולי הלוואות לרכישת רכב חדש – הלוואה רגילה עד 80% משווי הרכב, או הלוואה במסלול מנוף בשילוב הון עצמי והלוואה עד 80% משווי הרכב, לתקופה של עד 60 חודשים ועד לסכום של 150,000 ₪.

למידע נוסף ולסיוע בבחירת מסלולי הלוואות לעסקים של בנק אוצר החייל – השאר פרטיך באתר. היועצים של הלוואות אקספרס לעסקים יחזרו אליך תוך זמן קצר ויסייעו לך לקבל החלטה שקולה ונכונה, וליהנות מהלוואה בתנאים מועדפים.