מסלולי הלוואות לעסקים של בנק יהב לעובדי המדינה


לוגו בנק יהב

בנק יהב הוקם בשנת 1954, הבנק מתמחה בשירותים בנקאיים ופיננסיים למגזר הקמעונאי, לעובדי מדינה, לשכירים בכל המגזרים ולעצמאים. בין השאר בנק יהב לעובדי מדינה מציע מגוון מסלולי הלוואות לעסקים. הבנק מוחזק כיום על ידי בנק מזרחי טפחות ועל ידי החברה למפעלי כלכלה ותרבות לעובדי המדינה.

בנק יהב הוא בנק מסחרי המציע מגוון הטבות לעצמאים ולבעלי מקצועות חופשיים, לתאגידים ולעסקים שונים. בנק יהב לעובדי מדינה מציע הלוואות מיוחדות לבעלי מקצועות חופשיים, כמו כן הבנק מציע מסלול הלוואות לרכישת רכב בשיתוף חברת אוויס.

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק יהב לעובדי מדינה

בנק יהב מציע מגוון הלוואות לעסקים, החל מהלוואות בתנאים נוחים ואטרקטיביים לכל מטרה עד לסכום של 100,000 ₪, דרך הלוואת נוחות לרכישת רכב חדש או יד 2 ועד הלוואות ייעודיות לרופאים, לסוכני ביטוח ולבעלי מקצועות חופשיים נוספים.

הלוואות לעסקים לכל מטרה – בנק יהב לעובדי מדינה מציע הלוואות נוחות לעסקים עד לסכום של 100,000 ₪. עסקים יכולים לקבל אישור מהיר להלוואה, ליהנות מתשלומי החזר חודשיים בפריסה ארוכה עד 12 שנים, בכפוף לאישור יועץ ההלוואות של המחלקה העסקית בבנק. כמו כן, הלווה יכול לקבל גרייס (דחיית תשלומי ההחזר) למשך 12 חודשים. כדי לקבל את ההלוואה ניתן להגיע לאחד מסניפי הבנק, להגיש בקשה מקוונת באתר של בנק יהב, או להגיש בקשה באמצעות האפליקציה או בשיחת טלפון.
הלוואות למימון רכב חדש או משומש – בנק יהב מציע הלוואה בתנאים נוחים לרכישת רכב חדש או משומש. הבנק מציע שני פתרונות עיקריים למימון רכב – הלוואה מסובסדת בתנאים אטרקטיביים בשיתוף חברת אוויס, או הלוואה ייעודית דרך הבנק לרכישת רכב בתנאים נוחים וכנגד שיעבוד הרכב על שם הבנק. הלוואה לרכישת רכב חדש או משומש ניתנת עד לתקופה של 5 שנים סכום ההלוואה עד 100% מעלות הרכב, בכפוף לאישור הבנק.
מסלול הלוואות לרופאים – הבנק מציע מסלול הלוואות ייעודי לרופאים בכל הארץ, ההלוואה מיועדת לרופאים בעלי קליניקה או מרפאה פרטית. סכום ההלוואה עד 250,000 ₪ לכל מטרה, לרבות רכישת ציוד ושיפוצים בעסק. תקופת ההחזר היא עד 15 שנה, כמו כן ניתן להשתמש בכספי ההלוואה לצורך רכישת קליניקה.
מסלול הלוואות לסוכני ביטוח – לבנק יהב הסכם עם לשכת סוכני הביטוח בישראל, הבנק מציע לסוכני ביטוח הלוואה נוחה עד 200,000 ₪ לכל מטרה, לתקופה של עד 10 שנים. ההלוואה מותנית בפתיחת חשבון עו"ש בבנק יהב לעובדי מדינה ובפעילות בהיקף של לפחות 12,000 ₪.

להלוואות לרופאים – לחצו כאן!
להלוואות לסוכני ביטוח – לחצו כאן!

חשוב לציין כי רוב מסלולי ההלוואות לעסקים של בנק יהב לעובדי מדינה מיועדות ללקוחות הבנק, לכן כדאי לפנות לנציגי השירות או להגיע לאחד מסניפי הבנק כדי לבחון את מסלול ההלוואות השונים, גם אם אין לכם חשבון עו"ש בבנק, בגלל התנאים המועדפים.

למידע נוסף בנושא מסלולי הלוואות לעסקים של בנק יהב – השאירו פרטים בטופס ליצירת קשר. היועצים המנוסים של הלוואות אקספרס לעסקים יחזרו אליכם עם הצעה משתלמת ויסייעו לכם לקבל את ההלוואה הנוחה והמשתלמת ביותר.

דברים נוספים שיוכלו לעניין אתכם:

הלוואה לעסק חדש

הלוואה לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה