קרן קט"י ירושלים


עובד בקרן קט"י ירושלים

קרן קט"י (קרן טיפוח יזמות) ירושלים של הסוכנות היהודית מעניקה הלוואות נוחות ליזמים המעוניינים להקים עסק חדש ולבעלי עסקים קיימים הזקוקים למימון לצורך הרחבת העסק הקיים, הקרן מציעה הלוואות נוחות עד 350,000 ₪ לתושבי ירושלים, מטה יהודה והסביבה.

קרן ניו יורק לטיפוח יזמות בירושלים וסביבתה

קרו קט"י מנוהלת על ידי הסוכנות היהודית, הקרן הוקמה במטרה לעודד יזמים להקים עסקים חדשים בירושלים וסביבתה. קרן ניו יורק לטיפוח יזמות (קרן קט"י) היא קרן פילנתרופית הממומנת על ידי מגבית ניו יורק, הקרן מציעה הלוואות בתנאים מועדפים ליזמים מקרב תושבי ירושלים, מטה יהודה ויישובי הסביבה.

ניתן לקבל הלוואה מקרן קט"י לטיפוח יזמות בירושלים והסביבה לצורך הקמת עסק חדש או להרחבת עסק קיים. תנאי ההלוואה הם:

זכאות – תושבי ירושלים, בית שמש ויישובים במטה יהודה.
סכום ההלוואה – ניתן לקבל הלוואה עד 350,000 ₪.
ריבית – קרן קט"י מציעה ריבית אטרקטיבית של פריים + 1.5%.
תקופה – קרן קט"י מציעה הלוואות נוחות עם פריסת תשלומים ארוכה, עד 72 חודשים.
גרייס – ניתן לקבל גרייס לתקופה של עד 12 חודשים.
בטחונות – היזם נדרש להחתים ערב כנגד כל סכום של 100,000 ₪.
הון עצמי – כדי לקבל את ההלוואה הנוחה נדרש הון עצמי בגובה 20% לצורך השקעת בעלים.

כדאי לדעת כי הבנק המלווה את הקרן בישראל הוא בנק אוצר החייל. כדי לקבל הלוואה נוחה דרך קרן קט"י ירושלים יש למלא טופס בקשה מקוון ולשלוח לנציגי הקרן. אנשי הקרן בודקים את הבקשה ואם החליטו לאשר אותה, ועדת האשראי, בה נמצאים גם נציגי הבנק, תחליט על סכום ההלוואה, תנאי הריבית, תקופת החזר ועוד.

את כספי ההלוואה מקבלים ישירות מבנק אוצר החייל, בכפוף לתנאים שנקבעו בוועדת האשראי של קרן קט"י. כדי לשפר סיכויים לקבלת ההלוואה האטרקטיבית מומלץ להכין תוכנית עסקית מסודרת ויש למלא בקפידה את כל הטפסים. תוך זמן קצר מקבלים תשובה וניתן לקבל את ההלוואה על מנת להקים את העסק או לצורך השקעה והרחבת העסק הקיים.

למידע נוסף, לייעוץ ולסיוע מקצועי בהגשת הבקשה לקרן קט"י, אנא השאירו פרטים ליצירת קשר באתר. המומחים של הלוואות אקספרס לעסקים יחזרו אליכם בהקדם וילוו אתכם עד קבלת ההלוואה מהקרן.

דברים נוספים שיכולים לעניין אתכם:

הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה

הלוואות בערבות המדינה