מימון נכס מסחרי


שטרות כסף למימון נכס מסחרי

בעלי עסקים רבים מעוניינים לרכוש נכס מסחרי לעסק שלהם במקום לשלם שכר דירה גבוה. גם משקיעים זונחים את שוק הדיור הפרטי ועוברים לרכוש נכסים מסחריים המניבים עבורם הכנסה פסיבית משתלמת ותשואה גבוהה. נכס מסחרי משמש לרוב מספר עסקים, למשל מרכז מסחרי או בניין משרדים עם חנויות, משרדים ושטחי מסחר נוספים. יש גם נכסים מסחריים המיועדים לתעשייה, לבתי מלאכה קטנים, למוסכים, למחסנים לוגיסטיים ועוד.

פתרונות מימון מותאמים אישית לרכישת נכס מסחרי

מימון נכס מסחרי מאפשר ליזם או לבעל העסק למנף את כספו וליהנות מהשקעה בטוחה ומתשואה חיובית גבוהה. במציאות של היום, רבים מהמשקיעים בורחים מנדל"ן למגורים בגלל התשואה הנמוכה, המיסוי הגבוה והקושי לגייס מימון. השקעה בנכס מסחרי נחשבת לכדאית, זו אופציה אטרקטיבית עבור משקיעים, יזמים ובעלי עסקים.

חשוב לדעת כי הלוואות לרכישת נכס מסחרי ניתן לקבל בבנקים ומחברות מימון חוץ בנקאיות, עם זאת הלוואה לרכישת נכס מסחרי לרוב יקרה יותר בהשוואה לעלויות המימון בעת רכישת נדל"ן למגורים. יש לשעבד את הנכס לטובת הבנק או הגוף המממן, ולמרות שהמימון לנכס מסחרי יקר יותר זו השקעה משתלמת ברוב המקרים, כל עוד מקבלים מימון אטרקטיבי ורוכשים נכס מסחרי במיקום מרכזי ובאזור בו יש ביקוש לחנויות, משרדים, מחסנים, שטחי מסחר וכדומה.

מגוון אפשרויות מימון

כאשר רוכשים דירה למגורים או להשקעה לרוב פונים לבנק כדי לקחת משכנתא. בעת רכישת נכס מסחרי לא חייבים לקחת משכנתא או הלוואה רק מהבנק, יש פתרונות מימון נוספים. כדי לקבל מימון נכס מסחרי מומלץ להכין תוכנית עסקית מפורטת על מנת להוכיח היתכנות כלכלית לעסקה, לרוב ניתן לקבל מימון בשיעור של 50 עד 70% מערך הנכס, אך יש הוצאות נוספות שחשוב לשים לב אליהן כמו הערכת שמאי, שכר טרחה עורך דין ועוד.

הדרך הבטוחה לקבל מימון אטרקטיבי לרכישת נכס מסחרי מתחילה בסיוע של היועצים המנוסים מהלוואות אקספרס. למידע נוסף ולפתרונות מימון מותאמים אישית ליכולת ההחזר ולהכנסה הצפויה מהנכס, השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם עם כל המידע ואפשרויות המימון המתאימות עבורכם. השירות באתר הינו בחינם.

דברים נוספים שיכולים לעניין אתכם:

הלוואות לחברות

מימון לימזמים

מימון לעסקים קטנים