מימון ליזמים


אנשים רבים חולמים על שינוי הסטטוס התעסוקתי שלהם משכיר לעצמאי. המוח הישראלי עובד ללא הרף ויזמים חדשים צצים בכל יום עם שלל רעיונות מקוריים וחדשניים לפתיחת עסק. אבל בכדי לפתוח עסק, צריך לא רק רעיון, אלא גם מימון. אם לא חסכתם במשך שנים להגשמת ופיתוח הרעיון שלכם, תצטרכו למצוא משקיע אשר ימצא את הרעיון שלכם בעל פוטנציאל להצליח. במידה ולא תמצאו משקיע שיאמין ברעיון שלכם, תיוותר לכם האפשרות לבקשת מימון ממוסד פיננסי כזה או אחר המציע מימון ליזמים.

מימון ליזמים

במידה ותבחרו לבקש מימון מבנק או מוסד חוץ בנקאי, תצטרכו להעמיד בטחונות כנגד ההלוואה אותה תבקשו. לא תמיד יאשרו הבנקים הלוואות מסוג זה, בעיקר במקרים של יזמים צעירים, אשר ניסיונם בעולם העסקים הוא מועט.

איך בכל זאת ניתן לקבל מימון ליזמים צעירים?

אם הבנק סירב להעניק לכם הלוואה אל תאמרו נואש. ישנם מקורות מימון רבים ומגוונים המציעים הלוואות ליזמים צעירים. המוסדות הפיננסים מתחרים על כל מועמד להלוואה ומעוניינים למשוך את הלווים אליהם על ידי הקלות במתן הלוואות. גם המדינה מעודדת יזמות בישראל ולכן ישנן קרנות רבות המעניקות הלוואת בשיתוף עם הבנקים ובערבות המדינה.

אם גם אתם יזמים, וותיקים או מתחילים, המעוניינים לבחון את האפשרויות שלכם לקבלת מימון, פנו עוד היום לצוות הלוואות אקספרס. הצוות בעל ניסיון רב בתחום ההלוואות וידאג לבחון ולאתר עבורכם את ההלוואות הכדאיות ביותר והרלוונטיות עבורכם. במקום להתרוצץ בחיפושים אחר פתרונות מימון, תנו לצוות הלוואות אקספרס לעבוד בשבילכם.