מימון סחר חוץ – בינלאומי


עסקים רבים מתקשים ביצירת תשתית כלכלית יציבה לעסק שלהם. פעמים רבות עסק מתחיל או עסק העומד בפני התרחבות, זקוק לתמיכה כלכלית אשר תסייע לו לייצב את תנועת ההוצאות וההכנסות. גם עסקים הפועלים בזירה הבינלאומית זקוקים לפתרונות מימון סחר. מה עוד, שלעסקים אלה לרוב יש הוצאות נלוות כמו מיסוי בינלאומי, שינוע סחורות בים ובאוויר (מס נמלים, מס תעופה, שכירת מכולות ועוד), פרסום ושיווק בינלאומי וכן הוצאות על שירותים נוספים, אשר עסקים מקומיים אינם נדרשים להם. לכן, עסקים המבצעים סחר חוץ – בינלאומי, נזקקים לפתרונות אשראי ומימון שונים.

ישנם מקורות שונים למימון סחר בינלאומי – מימון בנקאי או חוץ בנקאי הוא המימון השכיח ביותר בתחום, אך ישנן אפשרויות גם להלוואה בערבות המדינה.

איך מקבלים מימון סחר חוץ – בינלאומי

כמובן שכל קרן או כל מקור מימון עסקי מעמיד תנאים לקבלת הלוואות ועליכם לבדוק באילו קריטריונים העסק שלכם עומד והאם אתם זכים לקבל מימון מחברה, בנק או קרן כזו או אחרת. נשמע מתיש? בפורטל הלוואות אקספרס אנו מציעים לכם דרך פשוטה יותר: מלאו את הטופס המופיע בפורטל ואנו נבדוק עבורכם באילו קריטריונים הנכם עומדים, מאיפה אתם זכאים לקבל הלוואה ובאילו תנאים יהיה המימון.

בהלוואות אקספרס נבצע עבורכם את כל הבדיקות ונאתר עבורכם את כל ההלוואות ופתרונות המימון הרלוונטיות עבורכם. צריכים מימון סחר חוץ? זקוקים למימון סחר בינלאומי? הלוואות אקספרס – זו התשובה.