הלוואה להקמת עסק \ חברה


יש לך חלום לפתוח עסק אך עד היום לא הצלחת לגייס את ההון ההתחלתי לשם כך? לא בטוח איך להתחיל או לאן לפנות? צריך ייעוץ מקצועי מאנשים מנוסים בתחום? הגעת למקום הנכון. לפתוח עסק הוא לא סיפור פשוט, צריך לדעת למה לצפות, להעריך את סכומי ההוצאות הראשוניות של העסק, לאתר מקור מימון ורק אז להתחיל בעבודה.

כיצד ניתן לקבל הלוואות להקמת עסק?

אם אתם מחפשים מוסדות וארגונים המעניקים הלוואות לפתיחת חברה/עסק, תנו לצוות פורטל הלוואות אקספרס לעשות לכם סדר ולפרוש בפניכם את האפשרויות העומדות בפניכם. הבנקים מעניקים הלוואות עסקיות למטרות פתיחת עסק במגוון מסלולים כאשר יש לכם ערבויות ובטחונות להעמיד כנגד ההלוואה. בנוסף הבנקים פועלים בשיתוף פעולה עם קרנות ממשלתיות ומעניקים הלוואות בערבות המדינה לשם עידוד ופיתוח המשק הישראלי.

מלבד הבנקים, בהם אפשר לקבל הלוואות להקמת חברה, ישנם מוסדות וגופים חוץ בנקאיים המעניקים הלוואות גם כן. במידה והבנק סירב לבקשתכם תוכלו לפנות לאחת מקרנות המדינה או לפנות לגוף חוץ בנקאי ולבדוק את זכאותכם במסגרת האופציות האלה.

כאמור, ישנן אפשרויות רבות לקבלת הלוואה לפתיחת עסק/חברה, ולכן כדאי לבדוק את מכלול האפשרויות המוצעות על מנת להגיע להחלטה מושכלת ותועלתנית. אך בדיקה שכזו עלולה לגזול מכם זמן רב והשקעת מאמצים רבים. צוות הלוואות אקספרס מזמין אתכם להיעזר בשירותיו: פנו אלינו עוד היום ואנו נסייע לכם למצוא את פתרון המימון הטוב ביותר עבורכם.

formbaner omanfinnasim