הלוואות לקניית עסק


נשים בפגישת עבודה הנוגעת להלוואה לקניית עסק

מיזמים רבים וטובים עם מוצרים או שירותים חדשניים נותרו במגירה מחוסר יכולת כלכלית של בעל המיזם להקים עסק ולהפיץ את הבשורה. ואכן, הקמת עסק או קניית עסק קיים כרוכה בהוצאות רבות, ישירות ועקיפות, ונדרש מימון ואשראי גבוה להשגת היעדים.

יש דרכים להשגת המימון, גם אם הבנק שלך לא אישר לך הלוואה

הלוואות גדולות לפתיחת עסק

כשמתחילים עסק חדש ההוצאות הן רבות. הן נדרשות לפיתוח המוצר או השירות, לתשלומים לספקים ולכוח אדם, שיווק המוצר ועוד. זה לא פשוט.

הבנק מצידו לא תמיד מאשר הלוואות לפתיחת עסק, במיוחד אם אין לך הון עצמי להציג לו, או אולי מהחשש שהעסק לא ישרוד.

האפשרות הנוספת היא לפנות למקורות פיננסיים נוספים, העוסקים בגיוס מימון לעסקים וכדי שהתהליך יהיה מהיר ואופרטיבי, כדאי לפנות לגופים שיש להם את היכולת ואת הכלים המקצועיים לאתר עבורך את מקור המימון המתאים. כך תחסוך זמן רב וגם כסף רב.

הלוואות לקניית עסק קיים

גם אם אתה מעוניין לרכוש עסק שכבר קיים ולא להקים אחד חדש מאפס, גם אז נדרש מימון גבוה למדי, על אף העובדה שיכול להיות שבעסק קיימות כבר תשתיות מוכנות ואולי ההשקעה היא נמוכה יותר מאשר הקמת עסק חדש.

גם במצבים כאלו, הפתרון הוא הלוואות באמצעות גופים בנקאיים וחוץ בנקאיים שאתה אולי לא מכיר אותם ואת המסלולים שהם מציעים.

פורטל הלוואות אקספרס מציע יעוץ, סיוע והכוונה אל מקורות מימון מצוינים ואיכותיים, אחרי בחינת הבקשה, והבנה מדויקת של צרכיך ויכולת ההחזר שלך, זאת על מנת למצוא את מסלול ההלוואה הנוח ביותר והמתאים לך ביותר.

אנו מקושרים עם גופים פיננסיים איכותיים ומובילים במשק, ובידינו הכלים למצוא הלוואות, גם בסכומים גבוהים. חושב לקנות עסק? אולי להקים בעצמך? זקוק להון ראשוני כדי לממש את החזון? כל שעליך לעשות הוא למלא את פרטיך בטופס שבאתר ולחסוך בזמן ובכסף.