הלוואות לפתיחת עסק חדש


הקמת עסק חדש כרוכה בהתלהבות, חזון, ומוטיבציה רבה, ולצד השפעות טובות אלו ישנם גם סיכונים לא מעטים, סיכונים אלו מאיימים על עתידו הרווחי של העסק, על אפשרויות ההתרחבות וההתפתחות, ואף על התקיימותו כליל, לכן בפני עסק מתחיל פתוחות אפשרויות שונות של נטילת הלוואות להקמת עסק על מנת שההתחלה תהיה יציבה ומקיימת.

הלוואות לפתיחת עסק – כיום האפשרויות רחבות

הלוואות לעסקים בהקמה יכולות להנתן במספר מסגרות – הבנקים, חברות מימון חוץ בנקאיות, וקרנות ואירגונים בתמיכת הממשלה. הלוואות אלו משתנות בסכום, בבטחונות שצריך להעמיד כדי לקבלן, בתוכנית התשלומים ובריבית הנגבית עבורן.

הלוואות להקמת עסק מתחיל

הלוואות לעסקים מתחילים ניתן לקבל הלוואה דרך הבנק שבו מתנהל חשבון העסק; הלוואות אלו ניתנות רק לאחר בדיקת הבנק את הרקורד הבנקאי של הלווה, ויכולתו להעמיד בטחונות להחזרת ההלוואה, הלוואות אלו הן בריבית של של בין 0.5% ועד אחוזים בודדים, לפי הבנק, הסכום, ריבית הפריים הנוכחית, התוכנית העסקית והבטחונות.

הלוואות לפתיחת עסק או הלוואות לעסקים צעירים בחסות המדינה ניתנות על ידי כמה קרנות אשר מורשות לכך, הלוואות אלו נושאות ריבית אפסית או פעוטה ביותר, ומאפשרות לעסק חיזוק הונו ההתחלתי על מנת לסייע להתבססותו. החזר הלוואה דרך הקרנות הינו ארוך, עד חמש שנים ולעיתים אף יותר, חלק מהקרנות מיועדות לפריפריה, וחלק לעסק הקטן בכלל.

הלוואות לפתיחת עסק מקרנות פרטיות ניתנות בתנאים נוחים על ידי מספר קרנות אשר שמו להן למטרה לתמוך בעסקים קטנים והרחבת סקטור זה במשק, הלוואות קרנות אלו הינן קטנות יחסית ונעות בין עשרות אלפי שקלים בודדים ועד מאה אלף שקלים. לעיתים הלוואה מצומצמת מקרן פרטית זוכה לגיבוי הבנק ואז הריבית עליה תהיה קטנה מלקיחת ההלוואה ישירות מהבנק.

הלוואות לעסקים חדשים יכולות להינתן גם מבלי להחשב כהלוואה יעודית, זאת באמצעות חברות חוץ בנקאיות מורשות כגון חברות האשראי, חברות ביטוח, וחברות פרטיות המורשות לכך. לרוב תנאי ההלוואה במסלולים הללו ישאו ריבית גבוהה יותר מהלוואת הבנק, אך יתרונן בסיפוקן המיידי, ובתנאים הפשוטים יותר המאפשרים את קבלתן.

כיצד לדעת באיזה מסלול לבחור הלוואות לעסקים חדשים?

שפע מסלולי ההלוואות יכול לבלבל, לכן בפורטל הלוואות אקספרס מעמידים לרשותכם מידע מרוכז ורלוונטי בלבד, הפורטל נועד לתת סדר בבלגן, ולסיע לכם לקבל את ההצעה הטובה ביותר עבור דרישות העסק העתידי. אנו מזמינים אותכם להכנס, להתרשם מהמידע הרלוונטי, להשאיר פרטי התקשרות, תוך ידיעה כי ישובו אליכם עם ההצעה האטרקטיבית ביותר לעסק שלכם.