הלוואות לעסקים חדשים


פגישה לצורך הלוואה לעסק חדש

עסק חדש מתמודד עם אתגרים רבים ומורכבים, למשל מצוקת האשראי הגורמת לקושי לגייס הלוואה לעסק מתחיל. לכן, כדאי לדעת כי רוב העסקים החדשים זקוקים לפתרונות מימון, במיוחד בתחילת הדרך עד לייצוב ההכנסות וגידול במספר הלקוחות. למרות הצורך המוחשי להלוואות עבור עסק עצמאי חדש, בעלי העסקים מגלים כי הבנקים ושאר הגופים הפיננסיים אינם ממהרים להעניק הלוואות לעסק חדש בגלל הסיכון הרב, ובמידה והם מאשרים הלוואה לעסק חדש הם לרוב ידרשו ריבית גבוהה ויקשיחו את תנאי החזר ההלוואה.

הלוואות נוחות לעסק מתחיל

במציאות של היום רוב היזמים נוטלים הלוואות לצורך הקמת העסק, אך הם זקוקים במקרים רבים להלוואה נוספת לאחר שלב ההקמה. עסק עצמאי חדש מתמודד עם קשיים ואתגרים רבים, עליו להקפיד על תזרים מזומנים וניהול יעיל ואפקטיבי, אך כדי לשרוד את התקופה הראשונה וכדי להתמודד עם מימון הון חוזר, או כדי להשקיע בעסק, יש לקחת הלוואה, כל עוד העסק יכול להתמודד עם תשלומי ההחזר.

הלוואות לעסקים חדשים ניתן לקחת מגופים פיננסיים שונים, ביניהם בנקים מסחריים, חברות כרטיסי האשראי, בתי השקעות, קרנות מימון ייעודיות, חברות מימון פרטיות בעלות היתר ממשרד האוצר למתן הלוואות וכדומה. כמו כן, יש אפשרות לקבל הלוואה לעסקים חדשים דרך קרנות מימון בערבות המדינה, ובעיקר באמצעות קרן הסיוע לעסקים קטנים ובינוניים.

הלוואה בערבות המדינה כפתרון משתלם לעסק החדש

כאמור, יש מגוון מסלולי הלוואות לעסקים חדשים, אך תנאי ההלוואות משתנים בהתאם למצבו הפיננסי של העסק, מדיניות הגוף המממן, מצב השוק והכלכלה, היתכנות כלכלית ופוטנציאל צמיחה של העסק וכדומה. לכן, כדאי לבחון אפשרות של הלוואה לעסק מתחיל דרך קרן הסיוע לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה, ניתן לקבל הלוואה נוחה בהיקף של 500,000 ₪ אם העסק חדש, או עד 8% ממחזור המכירות בשנה החולפת, אם העסק קיים כבר לפחות שנה.

גם חלק מהבנקים מציעים כיום קרנות מימון ייעודיות לעסקים, לכן כדאי לפנות אליהם ולבקש הצעה להלוואה לעסק חדש כדי להשוות תנאים ועלויות. אפשרות נוספת היא לקחת הלוואה מקרנות מימון פילנתרופיות, חלקן מנוהלות על ידי הסוכנות היהודית.

אם אתם זקוקים להלוואה לעסק חדש ומעוניינים לקבל הלוואה נוחה בריבית אטרקטיבית ולתקופה ממושכת, השאירו פרטים בטופס למטה. צוות המומחים של הלוואות אקספרס לעסקים יסייע לכם בעזרת אנשי מקצוע מנוסים לבחור הלוואות לעסקים חדשים בהתאמה מדויקת למאפייני העסק שלכם ולצרכים הייחודיים שלכם, כמו גם ליכולת ההחזר של העסק.