קרן פדרציית ניו-יורק לישראל


אותיות LOAN - הלוואה

גרים באזור הגליל או באזור שמצפון ומזרחה לכרמיאל וזקוקים להלוואה אטרקטיבית? מתכננים להקים מיזם חדש בצפון או זקוקים להלוואה נוחה המיועדת לבעלי עסקים? אם כן, כדאי לכם להכיר את ההלוואות מקרן פדרציית ניו-יורק לישראל. הקרן מנוהלת על ידי הסוכנות היהודית, ניתן לקבל הלוואה עד 300,000 ₪.

הלוואות הקרן מיועדות לבעלי עסקים וליזמים העומדים בתנאי הסף, ההלוואה מיועדת בעיקר עבור עולים חדשים, יזמים מהמגזר הערבי, יזמים מהמגזר החרדי ותושבי הגליל. תנאי ההלוואה הם לתקופה של עד 6 שנים, יש אפשרות לגרייס לשנה, ההלוואה בריבית פריים + 1.5%.

בהתאם לוועדת האשראי של הקרן נוטל ההלוואה נדרש להעמיד ביטחונות כמו שעבוד רכב או ציוד, לעיתים יש להחתים ערבים. ההלוואה מקרן פדרציית ניו-יורק לישראל נחשבת לאטרקטיבית, היא מאפשרת לבעלי עסקים וליזמים באזור הגליל וביישובים הסמוכים לכרמיאל, לקבל סיוע במימון הון חוזר או גיוס כסף לצורך השקעות בעסק קיים או להקמת עסק חדש.

לקבלת פרטים נוספים על הלוואות דרך קרן פדרציית ניו-יורק לישראל – השאירו פרטים בטופס למטה. המומחים של הלוואות אקספרס לעסקים יחזרו אליכם בהקדם ויסייעו לכם להגיש בקשה מסודרת לנציגי הקרן.