הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים

קבל הלוואה לעסק

בתנאים הטובים ביותר

הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק

הבנקים בישראל הם הגופים הכלכליים היציבים, הגדולים והמשמעותיים ביותר בישראל. מעמדם זה הופך אותם גם לגדולים ביותר הנותנים ללקוחותיהם כספים תמורת החזרים תקופתיים ובעלות ריביות. בשנים האחרונות חל מפנה בתחום וגופים שונים החלו להעניק הלוואות חוץ בנקאיות למי שנזקק להן. התחרות בתחום גדלה מאוד והביאה לירידה משמעותית בריביות והקלה ניכרת בתנאי ההחזר.

מהי הלוואה חוץ בנקאית ולמה היא דרושה

התשובה פשוטה: כספים הניתנים ללקוח על ידי גוף שאיננו בנק. גופים כאלה יכולים להיות חברות ביטוח, חברות אשראי או חברות מימון שונות. לכאורה, גם חברה למכירת כלי רכב המעניקה לרוכשים ממנה מימון חלקי או מלא לרכישתם, מעניקה להם למעשה הלוואות חוץ בנקאית.

הדרישה לקבלת כספים מגופים כאלה דווקא מתעוררת בכמה מצבים. המצב הראשון והמוכר ביותר הוא מצב שבו לקוח של בנק גדול ניצל עד תום את האשראי הניתן לו על ידי הבנק. כיוון שהחוק במדינת ישראל שולל מכל וכול חריגות בחשבון, נמנעים הבנקים מלהעניק ללקוחות שלהם אשראי מעבר למה שנקבע מראש ומתבטא במסגרת האשראי שקובע הבנק מעת לעת.

לפיכך, ברגע שלקוח נזקק לאשראי נוסף, הוא לא יכול לסמוך על הבנק שיעניק לו אותו. אולם מצד שני, אותו לקוח אכן מעוניין באשראי הנוסף, ולו באופן זמני, כדי להמשיך לתפעל עסק שבבעלותו, כדי לשלם חובות או כדי לרכוש מוצר או שירות כל שהוא.

את האשראי הנוסף מספקים גופים שונים, שלצורך העניין מתפקדים בצורה דומה לזאת של הבנקים. ההבדל העיקרי הוא שכספים שגופים אלה נותנים אינם נוגעים למסגרת האשראי הבנקאי של הלקוח. אותם גופים בודקים את אמינותו של הלקוח, אבל יותר מכל הם בודקים את היכולת שלו להשיב את הכספים שלווה, תוך עיון בפעילות השוטפת של חשבון הבנק שלו.

פורטל הלוואות אקספרס מציג בפניכם, הגולשים, רשימה מכובדת ואיכותית של גופים שונים המעניקים הלוואה חוץ בנקאית בהסתמך על פעילות שוטפת בחשבון הבנק או ערבויות אחרות שהלקוח מעמיד לרשותם: קרנות השתלמות, תכניות חיסכון שונות, ערבויות אישיות או אפילו קרנות פנסיה; כל אלה יכולות לשמש ערבויות איכותיות.

הלוואות חוץ בנקאיות על סמך כספים קיימים

למי שיש ברשותו קרן השתלמות או תכנית פנסיה המתנהלת שנים רבות, יכול להשתמש בהן כערבויות לנטילת כספים. לרוב נוטות החברות המנהלות קרנות השתלמות להעניק ללקוחות שלהן הזדמנות לנטילת כספים, כאשר הלקוח משלם את הריבית בלבד ופורע את הקרן ביום שבו נפתחת תכנית החיסכון לפדיון.

למרות שרוב הגופים הפנסיוניים אינם מזדרזים לעשות זאת, יש מצבים שבהם הם מעניקים הלוואות חוץ בנקאית לעמיתים בקרנות הגמל והפנסיה שלהם. סכומים כאלה ניתנים אך ורק על סמך החזר חודשי. לא ניתן במקרים הללו לשלם ריבית בלבד ולדחות את ההחזר של הקרן למספר שנים.

מלבד אלה, קיימים בשוק גופים שונים וחברות מימון שונות המעניקות הלוואות חוץ בנקאיות לכל דורש, בתנאי החזר ובריבית סבירים בהחלט. פורטל הלוואות אקספרס הוא אחד המקומות הטובים ביותר למצוא בהם את הגוף הנכון ללוות ממנו כספים בריבית. את ההשוואה ניתן לעשות בקלות וביעילות ולפנות בסיכומו של עניין לגוף שבו ההליך הוא המהיר והיעיל ביותר.

הלוואות חוץ בנקאית מגופים פרטיים

כאמור לעיל, ישנם גופים פרטיים היכולים להעניק הלוואה חוץ בנקאית ללקוחות הפונים אליהם. פורטל הלוואות אקספרס מביא רשימה ארוכה של גופים כאלה היכולים, לאחר בדיקה והשוואה נכונה, להיות אטרקטיביים למדי במקרים מסוימים. היכנסו כעת לפורטל ומצאו במהירות את הגוף שישרת את האינטרסים שלכם בצורה הטובה ביותר.