הלוואות חוץ בנקאיות לחברות


חברות בכל הארץ זקוקות לפתרונות מימון משתלמים ונוחים למטרות שונות כמו השקעות, מחקר ופיתוח, ניצול הזדמנויות כלכליות, רכישת רכב וציוד, לצרכי הון חוזר ועוד. אם בעבר החברות פנו רק לבנקים כדי לקבל הלוואות, כיום עם פתיחת הענף לתחרות ולאור הקמת קרנות סיוע שונות לעסקים, יש מקורות מימון חוץ בנקאיים אטרקטיביים המאפשרים לעסקים לקבל סיוע והלוואות בתנאים נוחים.

מי מציע הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים?

הלוואות חוץ בנקאיות לחברות אפשר לקבל מחברות אשראי, מחברות מימון פרטיות הפועלות בהיתר ממשרד האוצר, מקרנות בערבות המדינה, ומקרנות סיוע לעסקים. אין למהר ולקחת הלוואה אלא יש לבדוק את כל האפשרויות הקיימות כדי להוזיל עלויות ולקחת הלוואה נוחה בהתאמה לצרכי העסק.

בין האפשרויות האטרקטיביות לקבל הלוואה חוץ בנקאית חיברה ניתן למנות את הקרן לעסקים קטנים ובינוניים המציעה מגוון מסלולי הלוואות לחברות. הלוואה בערבות המדינה נחשבת לאטרקטיבית במיוחד בגלל הריבית הנוחה, הערבות הגבוהה של המדינה וסכומי ההלוואה שניתן לקבל. כמו כן, יש אפשרות לקחת הלוואות חוץ בנקאיות לחברות מקרנות פילנתרופיות שונות, חלקן מנוהלות על ידי הסוכנות היהודית.

חשוב לציין כי הלוואה חוץ בנקאית עשויה להיות יקרה יותר לעסק, עם זאת ההלוואה אינה פוגעת במסגרת האשראי של החברה, לכן קל יותר לנהל את ההוצאות החודשיות השוטפות ולא נתונים ללחץ מצד הפקידים בבנק.
צוות המומחים של פורטל הלוואות אקספרס מסייע מדי שנה לעשרות עסקים לקבל הלוואות חוץ בנקאית לחברות בתנאים הנוחים והאטרקטיביים ביותר. למידע נוסף ולהצעה משתלמת השאירו פרטים באתר, וללא כל עלות או התחייבות מצדכם, תקבלו הצעה משתלמת ומותאמת אישית לצרכי החברה.