הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים קטנים


אדם מגיש כסף כהלוואה

בעת האחרונה, ניתן לשמוע בתקשורת על תלונות רבות בקשר לנטילת הלוואות מהבנקים ואף על סיטואציה של מחנק אשראי שנוצרה במשק. הקושי לקבל הלוואה מהבנק פוגע כמובן גם בלקוחות הרגילים, שמתקשים לגייס כסף לצריכה פרטית, אך כאשר מדובר על לקוחות עסקיים, אשראי זמין הוא הכרחי לצורך המשך פעילות העסק.

מכיוון שמרחב האפשרויות של עסקים קטנים לקבל אשראי הצטמצם במידה רבה, לווים פוטנציאליים רבים החלו לפנות לאפיקים זמינים אחרים ומצאו את החברות החוץ בנקאיות שפועלות בשוק האשראי.

הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים קטנים

היתרון הגדול של נטילת הלוואה חוץ בנקאית לעסק קטן, הוא הגמישות הרבה של המסלולים והתנאים הפחות נוקשים לעומת הבנקים. מכיוון שחברות חוץ בנקאיות הן אינן מפוקחות בצורה כל כך הדוקה על ידי הרגולטורים, יש באפשרותן להציע מסלולי אשראי בריבית גבוהה יותר כדי לפצות על סיכוני הלווה, לפרוס את ההחזרים לתקופות ארוכות ואף לתת גרייס על התשלומים לזמן מסוים. במקרים רבים, גם לקוחות שקיבלו סירוב על בקשת אשראי מהבנק, עומדים בקריטריונים לנטילת הלוואה דומה בחברה חוץ בנקאית.

מבחינת דרישות המלווים, הרי שהתנאים משתנים מחברה לחברה, אך לווה עסקי יצטרך להציג בדרך כלל תזרים הכנסות בתקופה האחרונה, להצהיר על נכסים שקיימים ברשותו. ככל שמצבו הפיננסי יציב יותר, תנאי האשראי יהיו אטרקטיביים יותר עבורו.

אפשרויות הלוואה נוספות באתר

הלוואות בצ'קים

הלוואות מיידיות

במידה ואתה מתכוון להגיש בקשת אשראי בקרוב, אנו באתר הלוואות אקספרס יכולים לסייע לך ללא שום עלות או התחייבות. השאר את הפרטים שלך בעמוד זה ואנו ניצור קשר טלפוני במהירות האפשרית.