גיוס כספים מקרנות פילנתרופיות


שטרות דולר ומטבעות

בישראל יש עשרות קרנות פילנתרופיות שאינן משתייכות למוסדות המדינה, אלו קרנות בבעלות פרטית הפועלות בדרך כלל ללא כוונת רווח, ולכל קרן יש מטרות שונות ותנאי סף ייחודיים. לכן, גיוס כספים מקרנות פילנתרופיות מחייב הכרות מעמיקה עם הקרנות השונות ומטרתן, ומומלץ לפנות ליועץ עסקי מנוסה שמכיר את כל הקרנות והמדיניות שלהן, תנאי המימון וההלוואות שהן מציעות ליזמים, לעסקים ולעמותות, וניסיון בהגשת בקשה לקבלת הסיוע, ההלוואה או המענק.

מאגר גדול ומגוון של קרנות פילנתרופיות

קרנות פילנתרופיות עוסקות בתחומים שונים ומגוונים כגון איכות הסביבה, חינוך, שירותי בריאות, יזמות והקמת עסקים בפריפריה, מדע וטכנולוגיה ועוד. יש קרנות המעניקות סיוע כספי ומענקים לפרויקטים ומיזמים בתחום בו הקרן עוסקת, ויש קרנות פילנתרופיות המציעות הלוואות נוחות, לפעמים ללא ריבית, ליזמים המעוניינים להקים עסק חדש ולעסקים קיימים.

כדי לגייס כספים מקרנות פילנתרופיות יש לקרוא על פעילות הקרן ומטרותיה, לבדוק את תנאי הסף להגשה בקשה לסיוע, וחשוב להגיש בקשה מסודרת כדי לשפר את הסיכוי לקבלת הסיוע. חשוב לציין כי קרנות פילנתרופיות מוצפות בבקשות לקבל סיוע למיזמים ולפרויקטים שונים, לכן כדאי לנסות לגייס כסף ממספר קרנות במקביל, עדיף בעזרת יועצים עסקיים מנוסים.

כדי להגיש בקשה לקרן פילנתרופית יש לגלוש לאתר של הקרן ולמלא טופס בקשה, לצרף מסמכים לפי דרישה ובדרך כלל יש לצרף גם תוכנית עסקית. אם אתם זקוקים לעזרה ולליווי מקצועי, ואם אתם רוצים לשפר את הסיכוי לקבלת הכסף מהקרן – השאירו פרטים בטופס ליצירת קשר והיועצים המנוסים של הלוואות אקספרס לעסקים יחזרו אליכם בהקדם, ויסייעו לכם לגייס כספים מקרנות פילנתרופיות רלוונטיות.