הלוואות פרטיות לעסקים


מי שמחפש לגייס כסף לצרכים שונים, כגון רכישת רכב, דירה, טיול בחו"ל, פתיחת עסק קטן ועוד, עומדות בפניו מספר אפשרויות לגיטימיות להשגת הכסף, בהנחה שאין לו חסכונות משלו. דרך אחת היא לגשת למה שנהוג לכנות שלושת האפים ( THREE F’S) – friends, family & fools. כלומר לנסות לגייס את ההון הדרוש מחברים, בני משפחה, או טיפשים שהצלחת לשכנע.

אם לא התמזל מזלך להשתמש באופציה זו, ממש לא מומלץ לפנות לדרכים מפוקפקות כגון הלוואה מאנשים פרטיים. זוהי דרך שלרוב מובילה לאין מוצא ולתוצאות חשוכות שלא כדאי להגיע אליהן. אין לדעת מהיכן מגיעה אותה הלוואה מאדם פרטי, למי שייך הכסף, אילו ידיים הוא עבר, היכן הוא בילה ומה היו שימושיו בעבר. אז מה ההמלצה בכל זאת? הלוואות פרטיות לעסקים – לא, פורטל הלוואות אקספרס – כן.

שביל הזהב לקבלת הכסף

אתר הלוואות אקספרס הוא למעשה פורטל אשר עובד עם חברות רבות שתחום התמחותן מתן הלוואות שונות לאנשים ולעסקים למען מטרות שונות ומגוונות. אדם המעוניין לרכוש רכב, דירה או אפילו לקחת את המשפחה לטיול בחו"ל, קבוצה של חברים המעוניינים להקים עסק, על הכל ניתן לקבל אפשרויות מימון דרך פורטל הלוואות אקספרס. הדרך שלכם לקבלת הלוואה עם מסלולי החזר נוחים עוברת דרך הפורטל.

אל תשכחו אותנו כשתגיעו לצמרת

אז איך זה עובד? בפורטל ניתן למלא טופס בקשה להלוואה, עם כל הפרטים הרלוונטיים. הטופס עובר לחברות מימון ואשראי, בתי הלוואות ובנקים, ואלו בוחנים את הבקשה, ועשויים לדון אותה לכף זכות בעקבות פניית פורטל הלוואות אקספרס האמין והמוכר. אז מהרו להשתמש באתר הלוואות אקספרס, ותוכלו כבר להרגיש את החלום דופק בדלת.