הלוואה לרכישת ציוד ומכונות


שטרות להלוואה לרכישת ציוד ומכונות

עסקים רבים בישראל, ביניהם לא מעט עסקים קטנים, זקוקים לפתרונות מימון אטרקטיביים לצורך רכישת ציוד ומכונות. בעלי העסקים יכולים לקחת הלוואה לרכישת ציוד ומכונות דרך הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה, זו הלוואה נוחה בתנאים אטרקטיביים, אך יש פתרונות מימון נוספים שכדאי להכיר ולבדוק.

כדאי לדעת כי בשוק ההלוואות יש גופים פיננסיים רבים המוכנים להעניק הלוואות לרכישת ציוד ומכונות, בדרך כלל זו הלוואה ארוכת טווח בתנאי מימון נוחים וכנגד שעבוד המכונות לגוף המלווה. אם בעבר העסקים נאלצו לקחת הלוואה לרכישת ציוד או מכונות רק מהבנקים, כיום יש באפשרותם קשת רחבה של פתרונות מימון, לדוגמה הלוואות מקרנות מדינה ומקרנות מימון נוספות, הלוואה לרכישת ציוד ומכונות מחברות מימון חוץ בנקאי ועוד.

הלוואה בערבות המדינה לרכישת ציוד ומכונות

בקשות רבות מוגשות מדי שנה לקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה במסלול השקעות. זהו מסלול ייעודי בתנאים נוחים המאפשר לעסקים לרכוש ציוד ומכונות כדי להתרחב, להשתפר ולהתייעל. יחד עם זאת, יש מקרים בהם עדיף לעסק לקחת הלוואה מהבנק או מחברת מימון פרטית בגלל תנאים נוחים יותר. הלוואה חוץ בנקאית נחשבת לפשוטה ולגמישה יותר בהשוואה להלוואות של הבנקים, לכן כדאי לערוך סקר שוק מקיף ולבדוק את כל האפשרויות.

מסלולי הלוואות לרכישת ציוד ומכונות לעסק

כאשר מתכננים לקחת הלוואה לרכישת ציוד ומכונות לעסק יש להתייחס לגורמים משמעותיים כמו היסטוריית האשראי של העסק, סכום נדרש, תקופת החזר, ריביות, שעבוד, בטחונות ועוד. בדרך כלל זו הלוואה גדולה לכן העסק מעוניין בפריסת תשלומים ארוכה. אם העסק לוקח את ההלוואה מהבנק הוא צפוי להיות נתון ללחץ מתמיד מצד הבנק, וההלוואה הבנקאית פוגעת גם במסגרת האשראי של העסק.

לכן, במקרים רבים בעלי עסקים הזקוקים להלוואות לרכישת ציוד ומכונות פונים לחברות המימון החוץ בנקאי, אך כדאי לבחון גם את האפשרות לקחת את ההלוואה מקרנות מימון בערבות המדינה או מקרנות מימון אחרות. כך לדוגמה ניתן להגיש בקשה להלוואה מקרן קורת, מקרן גיל, מקרן נתן וכיוצא בזה.

כדי לקחת הלוואות לרכישת ציוד ומכונות מומלץ להיעזר ביועצים המנוסים של פורטל הלוואות אקספרס לעסקים, אנו מפנים את הבקשה לגופים פיננסיים רלוונטיים ומסייעים לכם לקבל החלטה פיננסית שקולה ובהתאמה אישית. השאירו פרטים ליצירת קשר כאן באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם!