הלוואות קטנות לעסקים


אנשי עסקים לוחצים ידיים לאחר קבלת הלוואה

כל חברה מסחרית שמוכרת מוצרים או שירותים ספציפיים ללקוחותיה (ובעיקר עסק קטן ובינוני שאין בבעלותו הון עצמי גבוה) עלולה למצוא את עצמה בגירעון כספי. הסיבה לכך היא, שרמת ההכנסות בעולם העסקי היא אף פעם אינה מובטחת מראש. ניתן, כמובן, לעשות תחזיות על סמך המכירות בעבר, להשוות את המצב למתחרים ועוד, אך עד שהכסף אינו מתקבל בחשבון, לא ניתן לזכות את צד ההכנסות במאזן.

ההוצאות, לעומת זאת, הן לעיתים קרובות קבועות. שכירות, חשמל, ארנונה, רכישת חומרי גלם ומוצרים מספקים, משכורות לעובדים – לא ניתן להוריד בקלות עלויות אלה. כתוצאה מכך, יכול להיווצר פער בין הכנסות להוצאות שיכול להיות מכוסה אך ורק על ידי אשראי חיצוני.

הלוואות קטנות לעסקים

ניתן כיום לקבל סכומים של עד כ-50 אלף להלוואה עסקית בקלות יחסית, זאת בהתאם למחזור המכירות של החברה והיסטוריית האשראי שלה. בעל העסק יכול לפנות לבנקים או לגופים החוץ בנקאיים בהתאם להעדפות האישיות שלו. הבנקים לרוב יציעו ריביות נמוכות יותר, אך על ידי הלוואה חוץ בנקאית ניתן להימנע מלחסום את מסגרת האשראי ולהשאיר אופציות אשראי לעתיד. יש לציין, כי קיימת גם אפשרות לקבל הלוואות גישור שמיועדות לתקופות קצרות של מספר שבועות או חודשים עד להתייצבות המאזן של החברה.

אנו בפורטל הלוואות אקספרס עומדים כאן לרשותך ומוכנים לענות על כל השאלות שמעניינות אותך בנושא הלוואות קטנות לעסקים. השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו נדאג שהנציגים שלנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי.