הלוואות בערבות המדינה


במדינת ישראל פועלת הקרן בערבות המדינה או הקרן החדשה בערבות המדינה. קרן זו הוקמה על ידי המדינה לטובת יזמים המעוניינים להקים עסק חדש ולטובת עסקים קטנים ובינוניים המעוניינים להתרחב, אך אין באפשרות אלה לגייס את ההון הדרוש עבור מטרות אלה. עסקים הזכאים להגיש בקשה להלוואה בערבות המדינה הם עסקים אשר מחזורם השנתי אינו עולה על 100 מיליון ₪. ההלוואה ניתנת לעסק כאשר המדינה מעמידה ערבות בשיעור של 70%-85% מגובה ההלוואה, זאת בתוספת לערבות אישית של בעל העסק.

האם אתם זכאים לקבל הלוואה מהקרן?

כאמור, ישנם מספר קריטריונים לקבלת הלוואה מהקרן בערבות המדינה. על מנת לסייע לכם לקבוע האם אתם זכאים לקבל הלוואה, אקספרס הלוואות מזמינים אתכם להתייעץ עם המומחים שלנו באשר למימוש הזכויות במסגרת הקרן. כיום, ישנם ארבעה בנקים שזכו במכרז ומציעים את ההלוואות במסגרת הקרן: בנק הפועלים, בנק מזרחי, בנק אוצר החייל ובנק מרכנתיל.

בעזרת היועצים של אקספרס הלוואות תוכלו גם לקבל מידע נוסף על ההלוואות, מסלולי ההלוואות, תכניות ותנאי ההחזרים השונים וריביות. בנוסף, תוכלו כמובן להגיש את הבקשה להלוואת מדינה וכן להלוואות קרנות.

הלוואת מדינה או הלוואת קרנות ניתנות אך ורק לעסקים ולא ניתנות למטרות פרטיות. לא כל בקשה להלוואה מאושרת, אך ניתן לציין כי עסק שחשבונו לא מעוקל ואשר לא קיבל מימון מהמדינה בעבר, כבר עומד בקריטריונים המשמעותיים לקבלת הלוואה. עסק אשר יזכה בהלוואה ייהנה מתנאי החזר, ריביות, תשלומים והצמדות נוחות, בהתאם לעולם העסקי.

במקום לתפקד תחת לחץ כלכלי ולהתרוצץ בחיפוש אחר הלוואה לעסק שגם תאושר, תנו לנו לעזור. מלאו את הטופס באתר, ואנו נאתר עבורכם כל הלוואה שרלוונטית עבורכם וכן את המסלולים השונים. כך תקבלו את כל המידע הרלוונטי עבורכם ללא עלות או כל התחייבות מצדכם.