הלוואות להון חוזר


מזומנים להלוואות להון חוזר

על פי הנתונים כ-85% מהעסקים הקטנים והבינוניים בארץ מתמודדים עם קשיי תזרים, לכן הם נאלצים לממן את פעילותם העסקית באמצעות פתרונות כגון מסגרת אשראי בנקאית גדולה, אך לרוב המסגרת אינה מספיקה ובעלי העסקים לוקחים הלוואות להון חוזר.

עסקים קטנים ובינוניים מתמודדים עם הוצאות רבות שהם חייבים לממן, אך כאשר תזרים המזומנים בעסק נמוך בגלל פערי תזרים ו/או ירידה בהכנסות העסק, אין ברירה אלא לגייס הלוואה. בדרך כלל בעלי העסקים פונים קודם כל לבנק שלהם, הבנקים המסחריים מציעים פתרונות אשראי מגוונים כגון: מסגרת אשראי, ניכיון שיקים, הלוואות לטווח קצר או ארוך, הלוואות גישור וכדומה.

עם זאת, פתרונות האשראי שהבנקים המסחריים מציעים לרוב כרוכים בריביות גבוהות, לכן כדאי לעסקים הקטנים והבינוניים לחפש פתרונות אשראי אטרקטיביים יותר. אחד הפתרונות המומלצים עבורם הוא לקחת הלוואת הון חוזר דרך הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה. כדאי לדעת כי הלוואות למימון הון חוזר דרך הקרן לעסקים קטנים ובינוניים הן אטרקטיביות יותר וניתן לקבל את ההלוואה בתנאים טובים בהרבה מתנאי ההלוואות שהבנקים מציעים.

מסלול הון חוזר דרך הקרן בערבות המדינה

כאמור, הבנקים המסחריים יכולים לסייע לעסק ולהציע לו פתרונות אשראי שונים כדי לצלוח תקופות של תזרים בעייתי בעסק. עם זאת, יש לבדוק היטב מהם התנאים שהבנק מציע כיוון שלרוב הבנקים חוששים לספק אשראי לעסק עם תזרים מזומנים בעייתי, לכן הם מקשיחים תנאים, דורשים ריביות גבוהות, מציעים הלוואות לתקופות קצרות תמורת בטחונות גבוהים, ולאחר מתן ההלוואה העסק סובל מפגיעה משמעותית באובליגו, לכן הוא עשוי להתקשות עם ההוצאות השוטפות.

הפתרון הנכון והמתאים ביותר לעסקים הזקוקים להלוואות הון חוזר היא להגיש בקשה מסודרת לאחד הגופים המתאמים של הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה. הקרן מציעה מסלול הלוואות להון חוזר לתקופה של עד חמש שנים, בריבית אטרקטיבית, יש אפשרות לגרייס לתקופה של חצי שנה.

זו הלוואה חוץ בנקאית שאינה פוגעת במסגרת האשראי הבנקאית, זהו יתרון משמעותי לעסקים. כדאי לדעת כי הקרן בערבות המדינה מציעה הלוואה להון חוזר בגובה עד 500,000 ₪ לעסקים עם מחזור מכירות שנתי עד 6.25 מילון ₪, ולעסק עם מחזור מכירות מעל 6.25 מיליון ₪ הקרן מציעה הלוואה נוחה בגובה עד 8% מסך ההכנסות השנתי, יש להעמיד בטחונות בגובה 25% מהסכום.

הלוואות להון חוזר כדאי לקחת בעזרת היועצים של הלוואות אקספרס לעסקים. השאירו פרטים ליצירת קשר בטופס למטה, אנו נפנה את הבקשה שלכם לגופים מובילים על מנת להתאים עבורכם את ההלוואה המשתלמת והמתאימה ביותר.